Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Evezés és fekvenyomás tényleg...

Evezés és fekvenyomás tényleg elég lenne elülső és hátsó vállra valamint bicepszre tricepszre?

Figyelt kérdés

Tsm szerint így a legjobb

Páldi is így edz


2018. nov. 1. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Páldi nem karozik külön?
2018. nov. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Instagramjara is feltette edzéstervét és youtubeon is fent van
2018. nov. 2. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg elég, en azt gondolom, van akinek elég. Szerintem ez is genetika függő
2018. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
Nagyon nem kell túlgondolni. Régen külön karnapokat csináltam, de nem figyeltem a súlyokra, így lényegében hónapokig ugyanazokkal a terhelésekkel dolgoztam, igen minimális eredményekkel. Most már nem tudok karozni, nincs rá időm és plusz energiám, ezért csak tolódzkodok és húzódzkodok súllyal, és érdekes módon nőtt a karom, mivel mindig valamennyit növeltem a terjedelmen vagy az intenzitáson. Ennyire egyszerű, találd meg a számodra megfelelő módot, én ezeket a gyakorlatokat szeretem.
2018. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy elég, persze a lusta akaratgyenge emberek azt fogjak mondani hogy igen mivel saját magukkal is elakarják hitetni hogy elég. Vállra alapból harom gyakorlat kell elülső hátsó es oldalsó rész miatt. Pl. elore emelés egykezessel, oldalsó emeles es döntött torzsü oldal emeles ferde padon.

Bicepszre 2-3 gyakorlat, kétkezes, egykezes, ferde pados, kalapacs, koncentrált stb. Tricepszre meg min.3 nyujtasok szűk fekvo es szűk fnyomas stb. Ha külön edzel ezekre az izmokra sokkal-sokkal nagyobbak lesznek mintha csak fekvenyomnal meg huzodzkodnal. Ha lusta vagy ne gyurjal.

Ez a nincs idom duma meg hülyeség. Erdekes face-ezni insta-zni meg sorozatokat nezni mindenkinek van ideje de heti 3-5 nap nincs egy órája edzeni! Ugyan mar ez önámítás.

2018. nov. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
5-ös: szerencsére már nem a kilencvenes években élünk, így kiderült, hogy a nagyobb testrészekre is elég legfeljebb 2-3 gyakorlat, heti kétszer edzéssel (A-B rendszerben vagy teljes testes edzésekkel), illetve rommáégetni sem kell az izmaidat, ellenben figyelni az intenzitás és a terjedelem megfelelő kombinálására, mint ahogy nagyjából a szteroidok előtti korszakban is edzettek. Érdekes módon 8 vállgyakorlat és külön kar napok nélkül is lehetett jó fizikumot felépíteni, tehát nincs semmi új a nap alatt, ellenben a szteroidosokról naturálokra írt edzéssémák valamiért a termekbe járók 90%-ánál nem működnek. Pedig nem is lazsál mindenki.
2018. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!