Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik gyártó fehérje termékét...

Melyik gyártó fehérje termékét vegyem?

Figyelt kérdés

Annyi van belőle, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. Amiket kinéztem:


- Stillmass Whey 80 Premium

- Mutant Whey

- ON 100% Whey Gold Standard

- Esetleg a GymBeam vagy a Myprotein saját márkás tejsavó fehérjéje.


Van valakinek tapasztalata ezekkel a termékekkel? Kinek melyik vált be?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. febr. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azokat amiket felsoroltál, viszont az Iso Whey Zero az jó meg a 100% Whey Protein Professional is.
2019. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 stewie200 válasza:
25%

Ízre szerintem a scitec feherjei a legjobbak, foleg a vanilias.

GymBeamnek csak a nevet fizeted meg, myprotein allitolag nagyon jo, cserebe draga.

En most isowhey zerot vettem, mert az volt akcioba ami laktozmentes. Ez is elmegy.

2019. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Stillmass Whey 80 Instantot és GymBeam TrueWhey-t ittam, mindkettő megfelelő volt. Egyik sem egy gasztronómiai élmény, de teljesen rendben vannak az árukért.
2019. febr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem az íz teljesen mindegy, csak fejlődjek! :)
2019. febr. 14. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a biotechet javaslom. Abbol is az iso whey zerot.
2019. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De majd rajossz kesobb hogy ennek nincs tul nagy jelentosege :)
2019. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
gyakorlatilag semmi különbség nincs fehérje és fehérje között,(nyilván egyazon kategórián belül, jelen esetben tejsavó) így azt vedd meg amelyiknek az íze a legfinomabb szerinted.
2019. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül 2öt próbáltam már, meg még jó pár másikat :D

Mutant Whey cookies&cream szerintem életem legfinomabb fehérjéje volt, cserébe viszont nagyon kevés fehérje van egy adagban. 61g fehérje 100g-ben.

Gymbeam Just Whey, sóskaramellás nagyon finom, 74g fehérje 100g-ben, ez kb normális mostanában a legtöbb fehérjénél, sok amino van benne.

Gymbeam True Whey, banánost vettem, de akármivel keverem össze nem ízlik sehogy sem.

Nutriversum Csokis mogyorót és Dióst is próbáltam. Ezzel a márkával nekem az a problémám, hogy nagyon habzik. Ízre viszont nagyon jók.

Proteinworks Soy 90 Isolate: Na ilyet soha a büdös életbe ne vegyél, mert nagyon szar az íze is és alig akar feloldódni is :D

2023. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!