Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » +10kg izom mennyit fog dobni...

+10kg izom mennyit fog dobni a kinézetemen?

Figyelt kérdés

185cm vagyok. Mindig nagyon sovány voltam, nem zsírosodom be semmilyen mennyiségű és minőségű ételtől sem.


55kg-ról tömegeltem fel 70kg-ra kb másfél év alatt.


Az eredménnyel azonban nem vagyok túlságosan elégedett, valahogy máshogy képzeltem el ennyi kilót, bár tény, az 55 kilós "anorexiás testalkatomhoz" képest nem rossz.


80kg már látványos lehet 185 cm-hez alacsony testzsírral? Úgy értem, hogy olyan testalkat, amit azért megnéznek az utcán, hogy ez biztos "edzeget".


2019. febr. 15. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleve nagyon lentről indultál.

185 cm 55 kg?

A 70 kg is kevés.

Amúgy azt is tudd, hogy magadon annyira nem fogod észrevenni, de hidd el, hogy egy régen látott ismerős nagyot fog nézni, ha látja a 25kg pluszt.

2019. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, ez a nagy gond, hogy igen lentről indultam. A 60kg és 70kg közötti időszak is kínkeserves szenvedés volt, míg összejött.


Pedig tisztában vagyok az edzéssel és a táplálkozással.


De nem sajnáltatom magam a hardgainerséggel, mert mindig az van, hogy ráfogják az emberre, hogy keveset eszik.


Bár az sem biztos, hogy a 80 kiló összejön, mert kb. a mostani kajamennyiség is visszafelé jön már ki.


De remélem sikerül, és akkor már emberes külsőm lesz!


Képet nem szeretnék küldeni de a mostani adataim


Bicepsz: 33,5cm

Mell: 99cm

Derék: 80cm


Mindegyik kb. egy tízessel kevesebb volt, a bicepsz volt ha jól emlékszem 26cm 55 kilósan. De ígyis elég piszkafa a kezem.

2019. febr. 15. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy hova megy főleg,ez gondolom egyértelmű.

ha a látványizmokra megy főleg-hát,vállak,nyak,alkar-akkor úgy fogsz kinézni mintha nem 10,hanem 20 kiló pluszt dobtál volna fel.

2019. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát őszinte leszek, főleg odamegy...


Viszont próbálok azért egy heti 9-10 sorozatot guggolni, itthon edzem.

2019. febr. 15. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen testalkatú vagyok, centire ugyan ilyen magas.

Én anno régen 65 körül voltam, 75-nél már megjegyezték, hogy kezdek alakulni, 80-nál már van egy jó sportos megjelenés...

2019. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!