Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez cipőben...

Otthoni edzéshez cipőben legyek, vagy mezítláb? És a padlón, vagy a szőnyegen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem minekünk kéne megszabni, nem? Én mezítláb voltam vagy zokniba, és szőnyegen.
2019. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bent edzek, akkor zokni vagy jóidőben mezítláb, és szőnyegen. Ha az udvaron edzek, akkor papucsban.
2019. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert nem tudtan, melyik a jobb az ízületeknek.
2019. febr. 16. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű edzést végzel? Súlyzós edzésnél az ízületek szempontjából teljesen mindegy miben vagy, nincs a testeden dinamikus terhelés. Futás, ugrókötelezés, stb. esetén számít, de azt úgy sem szobában csinálod. Felhúzásnál és guggolásnál számít a cipő olyan szempontból, hogy ha vacak, puha talpú cipőben csinálod, rontja a gyakorlat hatékonyságát. Egyébként sok erőemelő is ezeket a gyakorlatokat mezítláb végzi.

Szerintem a te szempontodból lényegtelen a kérdés.

2019. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mezítláb szoktam, mert jobban érzem a talajt, jobban érzem magam. Szőnyeg akkor jó, ha nem csúszkál el.
2019. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!