Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészségesebb mezítláb sportolni?

Egészségesebb mezítláb sportolni?

Figyelt kérdés
Sok embert látok mezítláb edzeni. Guggolni is úgy guggolnak, futópadot is úgy használják. Ez így tényleg egészségesebb, vagy miért csinálják? Ti mit gondoltok róla?
2016. jan. 18. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Futópadon nem, ott jobb a cipő, főleg a puha talpú, elnyeli az ütődést. Guggolni sokan szeretnek úgy, versenyzők is, de higiéniai okokból nm sok helyen engedik.
2016. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok oda érte. Nem higiénikus és nem tartja semmi a bokámat, ráadásul rohadtul fáj, ha belerúgok valamibe :)


Jó, tudom, a dzsungelben, amikor a farönköt kell leszednem álmaim nőjéről, mielőtt megeszik a krokodilok, akkor sem lesz rajtam cip...ja, de. Lesz rajtam cipő.

2016. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Glissade* ***** válasza:
91%

Persze, hogy egészségesebb, hiszen az a természetes, hogy mezitláb vagy.

Viszont mivel sem a betonon járás, sem az edzőterem nem természetes közeg így kénytelen vagy alkalmazkodni és felvenni egy cipőt.

2016. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a talaj megfelelő hozzá, akkor jobban szeretek mezítláb edzeni. Saját testsúlyos edzést és a crossfit-et is így csináljuk. A kettlebellnél és TRX-nél is magától értetődő. CrossFit-nél rövidebb intervall-futások (400 - 2000 m) szoktak lenni futópadon, ezek is mezítláb mennek. Találtam olyan helyet, ahol ez nemcsak, hogy tűrt, de támogatott kategóriába esik.
2016. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!