Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A synthol nevű olaj mennyibe...

A synthol nevű olaj mennyibe kerül, illetve erőt is hoz?

Figyelt kérdés
Elég "érdekes" a téma és kíváncsi lennék erre, hogy vajon a használóinak nem tűnik fel, hogy mekkora szar?
2019. febr. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

100ml-es palackokban árulják legálisan, az ára 200-400 dollár között ingadozik. Csak puffaszt, és az olajtól duzzadó izomrostok hajlamosak zsugorodni, akár elhalni is, szóval gyakorlatilag pont hogy gyengít.

Eleinte profi testépítők használták verseny előtt, egy pici szúrás a bicepszbe hogy csúcsosobbank tűnjön, egy a vádliba hogy vastagnak látsszon, meg a többi elmaradt izomba, pár óra után kiürült és megszűnt a hatása. Nekem ez is qrva gáz, de amit ma csinál a sok edzeni lusta nyomi, hogy éveken át duzzasztják vele magukat (ahogy mondtam, normális esetben pár óra alatt kiürül, szóval minden nap kell fecskendezni minden izomba) amíg ki nem pukkadnak az egyenesen katasztrófális. Nem tudom milyen testképzavaruk lehet ha nem látják milyen undorító.

2019. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik nekik fel, mert aki ilyet magába szúr az valószínűleg értelmi fogyatékos.
2019. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már szépen megválaszolták előttem, de nagyon gáz szerintem is. Csomó kép van neten hogy embereknek hogy szétrohadt a teste tőle (bár azok lehet hogy valami sikátorban szurták be nem steril módon??). Mindegy is, annyira mű hatást kelt, hogy undorító, de még ha jól is nézne ki, akkor is a tudat, hogy nem kitartó munkával és tudással érte el, az számomra nagyon lehangoló.
2019. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kössz első, ezt nem is tudtam, hogy ez az eredeti célja.

Amúgy annak idején láttam egy videót, ott a csávó bicepsze ment gallyra és videózta is, hogy kivn a karja.

Állítólag valami híres testépítő volt.

2019. febr. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!