Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha szarul...

Mit csináljak, ha szarul nézek ki?

Figyelt kérdés

Már évek óta edzek kihagyásokkal.

Az izomtömegemmel nincs is semmi baj, mert az megvan. Viszont a zsírral nem tudok mit kezdeni. Az úszógumi meg a zsíros mellem miatt elvagyok keseredve.

Most is diétázok már egy hónapja, de semmi eredménye. 102kg voltam az elején, most meg 104.

Intenzívek a súlyzós edzéseim, aerobozok, többféle diétát is próbáltam már, de semmi eredmény. Amúgy nem eszek sokat.

Lehet, hogy van valami betegségem, ami miatt nem tudok fogyni?



2019. febr. 20. 18:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Talán még annyi, hogy skizofrénia miatt Invega gyógyszert szedek, meg depresszió miatt Scippát. Nem tudom, hogy ezek gátolhatják e a fogyást (elvileg nem)?
2019. febr. 20. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán még mindig több a bevitel, mint a felhasználás, így a zsírraktárak mennyisége kevéssé fogy. Bizonyos helyeken nyilván megnőtt az izomtömeg (adott tömeghez zsírból nagyobb térfogat tartozik) és ezeken az anatómiai helyeken nyilván "izmosabb" a test, de a hasi zsírraktárak keringése rossz, tehát a térfogat-csökkenés ott nehezebben érhető el.
2019. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A depresszió igen is gátolhatja a fogyást. A hasadra kellene edzeni. Az hogy súlyzózol az semmit nem csinál az úszógumikkal.
2019. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
86%
Nem attól fog lefogyni, hogy hasra edz, hanem hogy kevesebb energiát visz be a szervezetébe, mint amennyit elhasznál. Mikor nyáron bő egy hét építkezés alatt fogytam vagy egy-másfél kiló zsírt, én sem edzettem hasra, viszont egész nap dolgoztunk és kevesebbet ettem, mint amennyit egyébként kívántam volna előtte.
2019. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A sporttal gondolom sok kalóriát égetek.

Amúgy próbáltam már a koplalást is, de akkor se ment lentebb a mérlegen a mutató.

Amióta beteg vagyok, azóta még nem voltam 100 kiló alatt, pedig már többször is próbáltam fogyni (évente 3-4 alkalom van, amikor nekikezdek).

Reggeli meg a vacsora 1 szelet teljes kiörlésű kenyér valamivel... reggel 2 tojással, paprikával, tejjel; este pedig felvágott, sajt, paprika, tej. Délben meg egy átlagos adag étel, ami valaki leves, meg általában krumpli hússal.

2019. febr. 20. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:

csökkentsd addig a kaját amíg be nem indul a fogyás

nem kell ezt túlbonyolítani

ja és ajánlom h számold a makrókat

2019. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De mindenki úgy szép ahogy van. Én hízni nem tudok. 15 kg-al vagyok kevesebb mint a velem egykorú kb egy magas lányok. 🙁
2019. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2.Válaszoló ... troll vagy vagy esetleg komolyan gondoltad amit irtál?
2019. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajanlom a tejet jo a hormonoknak.
2019. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Honexya válasza:
Mennyire ismerős ez a helyzet. 11 éves korom óta próbálkozom lefogyni de mindig félbehagyom, egyszerűen türelmetlen vagyok. Én is próbáltam már a koplalást, és igazából nekem az sokkal jobban megy, mint az egészséges diéta. :D de nem szabad, hisz jól akarsz kinézni nem? (Egyébként idézném az egyik előttem szólót, mindenki úgy szép ahogy van. De megértelek téged is, hisz én is ebben a cipőben járok.) Alap dolgokat szerintem tudod, cukrot, tésztákat, lisztet, ezeket hagyd el. És az is nagyon fontos, hogy ne stresszelj rá, nem szabad stresszesen csinálni, úgy sokkal nehezebben fogysz. Mérleget szerintem ne is nézd, hisz nem az a lényeg, hány kiló vagy, hanem amit a tükörben látsz. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem. Hajrá, és kitartást! <3 Ha gondolod írhatsz és mélyebben is elbeszélgethetünk erről, hisz én is fogyni akarok.
2019. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!