Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lehet 75 kilóról...

Mennyi idő lehet 75 kilóról 85 kilóra felmenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi idő alatt lehet 75 kilóról 85-re felmenni?

Az a célom, hogy március közepére felmegyek 85-re, és onnantól pedig júliusig szálkásítok, cél a 80kg.

Szerintetek ez reális cél?


2019. febr. 24. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

10 kiló kb. 2 het alatt?


Te hol élsz?


Jövő márciusra reális!

2019. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szedj fel nyugodtan 10 kg zsírt, aztán dobd le nyárra

hajrá

2019. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Május közepére gondoltam, elírtam, bocsi.
2019. febr. 24. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel és keményen edzel, akkor sikerülhet, de ez erősen egyén függő.
2019. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis teszto, novi es mindent maskepp fogsz latni :)
2019. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha minden patent semmi más dolgod nincs csak ezzel foglalkozol akkor esetleg. De nem hiszem hogy menne.


Ha elotte nem edzettel most kezded akkor van ra eselyed !


Ha van mar edzesmultad akkor inkabb kevesebbet lőjj be. 3 kiló izom 3 hónap alatt. De ehhez mint mondtam profin kell csinálnod mindent.

2019. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 kilót felszedni nem nagy cucc, 10 kiló izmot már annál inkább. Te 5-t akarsz felszedni, ha jól értem, mert 80 akarsz lenni, és erre adsz magadnak 3 hónapot se, esélytelen, még ha a fele jönne izomban, az is jó eredmény lenne.
2019. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem egy év alatt (2018) sikerült felmennem 73-ról 81-re. Hát nem vagyok az a levegőtől is hízik fajta. Idén év elejétől viszont még jobban bedurvultam, fejembe vettem, hogy márpedig nagyobb darab leszek, nem érdekel, hogy hájasan vagy sem. Egész hatalmasra tágult már a gyomrom, megtanultam jóval többet bírni enni, tulajdonképpen egész nap eszek és nagyvécé felváltva, meg emelgetem a súlyzókat. Magam is csodálkoztam, sikerült 81-ről 86-ra felmenni 5 hét alatt! Azóta gondterheltebb időszakom van, ezért utóbbi hetekben ez a tendencia megtörni látszik. Úgy tervezem, hogy csinálnám még egy-két hónapig, hátha sikerülne még felszedni, aztán nyárra vissza kéne venni, mert most tényleg vállalhatatlanul kikerekedtem has és fenéktájon. Mint mondják, max 1kg izom/hó, szóval felszedtem minimum 4 kiló hájat. Ha mindenáron fel akarsz kapni májusra 10 kilót, tervezd be, hogy olyan vastag derekad lesz, hogy két számmal nagyobb nadrág megy csak rá... Mondjuk, akinél eleve "véznagyerek" volt a kiindulási alap, annál ez nem feltétlen probléma.
2019. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!