Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Páldi Gábornak írásban hatalma...

Páldi Gábornak írásban hatalmas arca van, de videókban meg olyan, mint egy félős kisgyerek. Tapasztalta ezt más is?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 10:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyszer ráírtam facebookon, hogy elismerjem a munkásságat, úgy elküldött, hogy elszégyelltem magam. Na, meg mostanában a osztok, amiket megoszt, ott is magyon nagyképűen adja elő magát. A videóiban meg egy kis pösze, szégyenlős gyere.
2019. márc. 5. 10:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt se tudom ki az.
2019. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy arca van ott mindnek. Leirnad hogy kuldott el, meg hogy te mit irtal neki, amiert elkuldott? Csak egyszeruen kivancsi vagyok ra :D
2019. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Cáfolnám az itt felsorolt összes majomságot.

Gabi az életben egy végtelenül szerény, alázatos, segítőkész srác. Nagyon jó szíve van, motiválja segíti, bátorítja a társait. ( a fiam minden edzésen találkozik Vele és felnéz rá )

Annyira "el van szállva magától", hogy adott már Neki pulcsit, fehérjét....és egyetlen fillért nem kért érte.

Ne így is itt vitassátok meg milyen, vegyétek a fáradtságot, menjetek el a Gym Suleiman-ba és beszéljetek Vele. Így csak egy fikázó, arc nélküli senkik vagytok! Az első edzés ingyenes.


Csokonai utca 3.

Kispest 1191

2019. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utána néztem ki ez, rájöttem, hogy Valtteri Bottas testévre.
2019. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 a mediéban való szereplése akkor is nagyképű, bunkó.
2019. márc. 10. 00:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Es gabi pont falra maszik az alazatos kifejezestol ebben a sportban. 😂
2019. márc. 10. 00:21
 8/9 anonim válasza:

#7

Nem tudom mitől mászik falra, nem ismerem MÉG személyesen.

De egy embert a háta mögött véleményezni baromi korrekt dolog. Büszkék lehettek magatokra!

2019. márc. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy media szereplorol beszelunk, ne legyel eltevedve.
2019. márc. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!