Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Abba akarom hagyni a kreatin...

Abba akarom hagyni a kreatin szedést tenyleg latvanyosan összemegyek tőle?

Figyelt kérdés
Azlenne a kerdesem hogy most szedem a kreatint mar egy joideje de már abba akarom hagyni tenyleg összefogok menni ? Vagyis most úgymond elégszép izmos szálkás vagyok és a kreatin az vizet nyom az izomba es felfujja de en nemvennem magamon eszre h sok vizlenne az izmomban mert eleg szalkad vagyok ha abba hagyom tenyleg összemegyek ?
2019. márc. 5. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szolocukorral szedted? mert akkor nem! a cukor megköti az izmot, kiszorítja a vizet, így nem lesz mit leadnod.
2019. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szőlőcukorral azzal hogy lehet ? Halottam róla de nemtalaltam hogy hogykell azzalcszedni
2019. márc. 5. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
:D Jok ezek a valaszok. Ironia nelkul.
2019. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a fitymáid mennek össze tőle.
2019. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell cukorral enni a keratint,és nem mész össze,ha elhagyod. Feltéve,hogy kaja+edzés marad a régiben.
2019. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látványosan biztos, h nem, főleg, ha a kaja rendben van
2019. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon látványosan össze fogsz menni. Minimum 10cmvel fog csökkeni a magasságod.
2019. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szedtem 3 hónapig, majd abbahagytam, semmi változást nem vettem észre. Sem erőben, sem méretben.
2019. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!