Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen márkájú táplálék...

Milyen márkájú táplálék kiegészítőket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Pl:kreatin,fehérje, glutamin

2019. márc. 3. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Scitec Nutrition,BiotechUSA,Myprotein,GymBeam
2019. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stillmass.
2019. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes márkák finomabbak és jobban oldódnak. Sokan fikázzák a Scitecet de marha jól oldódik és nagyon finom.

A biotech eléggé drága hanem a legdrágább. Régen finomabb volt de ez ízlés kérdése.

MHN mindig is jó volt. Finom és jól oldódik. Nekem a Scitec mellett ez a favorit. Olcsó.

GymBeam. Olcsó de ízre nekem egyik sem jött be. Volt amit ki is akartam dobni. Azonban vannak remek termékeik mint pl a Koffein tabletta. Verhetetlenül olcsó és jó.

ProteinBuzz ezt is a Biotech gyártja. Elég jókat lehet olvasni róla. Nem próbáltam.

MyProtein. Kicsit drága de jó az íze és remek az oldódása is. Akkor veszem ha jó akcióik vannak. Asszem 80%-os fehérje ami remek.

2019. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Methandrostenolone😂
2019. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!