Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gerincsérv műtét után lehet...

Gerincsérv műtét után lehet súlyzós edzést csinálni? Ithon gyogytornazok de szeretnék kondizni, műtét előtt is kondiztam és inkább milyen gyakorlatokat vegezzek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

gugliba-bene máté-videók

mindent elmond a témáról

2019. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem talán a linket kuld át köszi
2019. márc. 10. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban inkabb egy sportorvossal konzultalnek, itt senki sem szakerto, csak hobbi testepito, akik tobbet-kevesebbet tudnak az erosportokrol. Mi nem tudjuk, hogy mikor es milyen beavatkozast hajtottak vegre, azt meg plane hogy a felepules melyik szakaszaban vagy. De meg ha leirod sem biztos hogy eleg, ha valaszul ideirjuk hogy ne guggolj, ne huzz fel, evezni csak melltamaszos gepen, fej fole nyomni csak ulve magas hattamlas padon/gepen.
2019. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bene máté egy porckorong sérvre specializálódott gerincdoki.

és csinált több vidit is testépítés témában.

2019. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ki ő, így célszerű lehet megnézni az anyagait. Ettől függetlenül elmennék sportorvoshoz aki megvizsgálja az aktuális állapotokat.
2019. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a segítséget
2019. márc. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!