Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném kiprobálni hogy...

Szeretném kiprobálni hogy heti otszor edzek, es minden fobb testrészt kulön napra rakom, hatásos?

Figyelt kérdés
Eddig ugy edzettem hogy napi kettő izomcsoportot edzettem, De szeretném kiprobálni az újat. Kell valamit változtatnom ez esetbe? ez alatt ertem a gyakorlat, ismetles szamot novelni, csokkenteni? Legfobb okom az hogy sajnos mindig elfaradok ha mar a masodik izomcsoportot eddzem es valahogy nem tudok má rá rendesen fokuszálni. Peldaul mikor lenyomom a melledzést es utana jonne a bicepsz azt mar nem tudom ugy megnyomni mint ahogy kezdtem az eddzest.

2019. márc. 17. 13:41
 1/2 Tanácstalan Lány válasza:
Én is így edzek hogy minden nap más izmot dolgozok meg. Sokkal hatásosabb mintha egy nap több izmot is edzel viszont figyelj arra hogy egy héten ne ismétlődjön az adott izom csoport szoval legyen ideje pihenni az izmaidnak. Először azt tanácsolom hogy kicsi ismétlésszámmal kezd és idővel úgy is észreveszed majd a fejlődést. Próbáld meg a gyakorlatokat nagyon lassan végezni ne az legyen a fontos hogy eddzél napi 2 órát pl hanem hogy minőségi edzést végezz szóval figyelj a tartásodra, szűrd ki azokat az izmokat az edzésből amik feleslegesek és csak egyre koncentrálj ez nagyon fontos.
2019. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább nyomass heti 2-3 teljes testet, attól megerősödsz. Alapgyakorlatokkal
2019. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!