Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell a lehető legkevese...

Hogyan kell a lehető legkevesebb zsírosodással tömegelni?

Figyelt kérdés

Eddig mondjuk úgy hogy fogytam/testképet változtattam és szeretnék tömegelni. Olvastam rengeteg oldalt eddig napi szinten 1500-2000 kalóriát ettem meg és úgy sikerült 87 kilóról 60 kg-ra azaz 17 kilót lefogynom heti 3 súlyzós és 1-2 aerob/ hiit edzéssel de még maradt egy kis hasi zsír párna ami a valamiért még nem akar eltűnni...

Viszont neten kerestem kalkulátort és ott az jött ki hogy 3000-3600 kalóriát kéne megennem és a szénhidrátot megemelni 3-4/testsúly-ra. Ez nekem fura hogy ilyen sokat kell tényleg enni tömegelésnél?



2019. márc. 17. 23:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy fél év alatt ment le ennyi. Szóval fél éve kezdtem az edzést/életmód váltást is.
2019. márc. 17. 23:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Kellő odafigyeléssel és a tested alapos ismeretével.

Amúgy simán lehet. Én 4800-5000kcalig is felmentem az utolsó tömegelésemnél (naturálban) úgy hogy zsír sok nem lett belőle.

2019. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek szarakodsz ilyen kalkulátorral? Emeled a kcalt, és ha havi 1 kiló feljön, nem emeled tovább.
2019. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!