Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnam elerni az...

Hogyan tudnam elerni az atlagos ajanlott testsulyt ugy hogy izmot epitsek keves zsirosodassal?

Figyelt kérdés
190cm vagyok 16 eves ferfi 66 kg. Tdee calculatorral megneztem az ertekeket es 77-88 kg-nak kene lennem.2518 kcal-t ir hogy szinten tartsam magam. Ossze szamoltam es atlagosan 1300-1600 Kcal-t viszek be egy nap. Egyaltalan nem figyeltem arra hogy milyen mikro tapanyagokat eszem altalaban ettem 2 zsemlet egy nap es 1 fott etelt. Sokszor kimaradt a vacsora. Fel eve boxolok 70 kilo voltam gondolom ez is kozrejatszott hogy fogytam. Tehat hogy tudnam elerni az atlagos testsulyt? Eleg ha 2500Kcal-t viszek be egy van vagy 3000-et vigyek? (tömegeléshez ezt irta) Bocsi angol billentyuzet

2018. ápr. 3. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ossze szamoltam es atlagosan 1300-1600 Kcal-t viszek be egy nap"

Aztamindenit" :D

jó,hogy még élsz :D

emeled a kalóriát, arra figyelj, hogy a fehérje legalább 140g legyen.

ha még mindig megy az edzés(box)sajna azt nem írtad,hogy heti hány edzés, de én 3000kcal alá tuti nem mennék naponta.

Igazából ezt kitapasztalod havi 1-2 kg plusz ami okés, ha ez fölött megy akkor az már zsírba megy.

2018. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlodDrunk ***** válasza:

makrót számolj ne kcal.t.

1.5-2g fehérje,4-5g ch,1g zsír.

Ha nem mozdul a mérleg akkor emelj a ch-n,zsíron.


Az meg hogy havi szinten 1-2kg-ot szedj fel baromság,maximum 1kg első évben havi szinten az se 100%izom lesz,kivéve ha nincs mocskos jó genetikád.

Aztán évente feleződik 2. évben havi 0.5kg,utána fele,negyedik évben meg már elhanyagolható..

és elvileg itt a genetikai határ.


Ez persze tökéletes életvitel mellett van,szóval simán kitolódhat 5-6 évre vagy else éred ha nem úgy kajálsz,edzel,pihensz.

2018. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!