Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok hús vs Fehérjepor?

Sok hús vs Fehérjepor?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Fel eve edzek. Egész jól fejlődök, DE...

A húsfogyasztast csökkenteni fogom (minimálra teszem (heti 2-3szor). Akárki akármit mond mondhat a sok hús nem jó hosszútávon, és én sokat zabaltam, minden nap ettem minden etkezeshez szinte, így most visszaveszem. De ugye ha hús csak ritkán lesz, akkor valamiből pótolni kéne a fehérjét. Opció : Biotech Usa Whey Protein. Kérdés : Mennyivel jobb ez, mintha húst ennék? Szerintem egy fokkal jobb mert tejsavo koncentrátum, nem Hús, ízületek, koleszterin stb stb... Viszont ezzel meg az lehet a buktató h televan baszva minden színészekkel, mesterséges anyaggal, ami hát nemtudom mennyivel jobb mintha húst ennek. Véleményeket, ötleteket, tapasztalatokat kérnék



2019. márc. 18. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is ugy tudom,hogy a husok nagyon rossz minöségüek,föleg a multikban,de a fyn utcai piac is bukott már meg ,tanyasi husnak hirdetve,meg bio zöldségnek és semmi köze nem volt hozzá,,bevizsgálták laboratoriumban és lesulyto volt az eredmény..szal,nem tudhatod mit eszel,barki barmit beszél..az a legjobb,ha van nagymamad és a kerti kapirgálos csirkéit eszed
2019. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szilárd ételből szerzett fehérje a legjobb nem lehet lecserélni fehérje porra.


Én heti 2-3 alkalommal eszem húst mert köszvényem van és figyelni kell a purint (csirkébemellben van a legtöbb) de van olyan nap hogy több fehérje összejön azon a napon mikor nem eszek húst.


Nagyon sok alternatíva van pl. tojás ha diétázol akkor kevesebb sárgájával, lencse, mogyoróvaj, csicseriborsó, babok, zsírszegény túró, lightos mozzarella stb. Fehérje port akkor fogyasztom ha aznap tényleg kevés fehérjét sikerült bevinni valamiért. És így is simán tudtam fejlődni.


Tehát a lényeg hogy ne kiváltsd a fehérjét a porral hanem más ételből vidd be.

2019. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# nagyon jókat írtál, én is hasonlókat eszem, és próbálok minnél változatosabban étkezni. Nekem fontosak az ízek is, és egy idő után nagyon unalmas a csirke-rizs kombó.
2019. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az hogyha sokat fogyasztasz hosszútávon akkor nem tesz jót se az ízületednek, se a koleszterinszintednek, de azt hittem ezt kitudod kovetkeztetni még te is
2019. márc. 19. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!