Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ektomorf testalkatom van...

Ha ektomorf testalkatom van mennyi idő amíg szép formás kerek popsim lesz?

Figyelt kérdés

Szóval a jelenlegi fenekem teljesen lapos emelett pedig olyan mint egy tepsi :(

Nyárig össze tudom hozni? érdemes személyi edzőt fogadnom?

18/L



2019. márc. 19. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyárig éppen meglátszana, hogy már edzel, de egy jobb forma már csak jövő nyárra lesz meg.

Ettől függetlenül javaslom, hogy kezdj el edzeni. Rá lehet kapni a siker ízére, amikor elkezded látni magadon a változást.


Ha nagyon elveszett vagy a teremben érdemes lehet személyi edzőt fogadni, legalábbis addig amíg megmutatja hogy kell szabáloyan csinálni a gyakorlatokat, de ahogy én látom a környezetemben a legtöbb személyi edző nem tart túl hatékony edzéseket és elviszi az egészet ilyyen fancy instagram-celebes kitalált gyakorlatokba.


Amit én javaslok, és már nagyon sok embernek bejött, és egyébként a legegyszerűbb is, ha hetente 3szor teljes testes edzést végeznél.

Guggolás, fekvenyomás, felhúzás, evezés, bicepsz, tricepsz, vádli, has.

Az alapgyakorlatokból mondjuk 5 sorozat 8as ismétléssel, a kisebbekből (bicepsz, tricepsz, has, vádli) meg 3 sorozat 12-es ismétléssel.

Próbálj egészségesen kajálni (fehérjecentrikusan), sok víz, alvás. Valamint próbálj meg minden gyakorlatban súlyt növelni amint tudsz. Kimondottan a guggolásban próbálj erősödni, attól lesz szép feneke az embernek.

2019. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!