Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesti erőemelők, hol edzetek?

Budapesti erőemelők, hol edzetek?

Figyelt kérdés

Nézegettem a termeket, de többségében eleve nincs erőkeret, nem állítható a fekpad villája, nem lehet magnéziát használni, szólnak ha nyögsz, szólnak ha fel akarsz húzni 200 felett mert dübög...LOL (pedig nem dobom le)...

Szóval egyszerűen nem találok normális edzéshez termet. Nem versenyzés a célom, de nevetséges, hogy nem tudsz felhúzni, guggolni, fekvenyomni normálisan a fitnesz nyomi felszerelésekkel.


Ti hol edzetek? Hol vannak erőemelésre termek Budapesten? Preferáltan M3 metró közelében?


2019. márc. 25. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy a másik kedvencem: Lehúzó gép... és nincs labtamasza...hogy húzzak le rajta tobb súlyt, mint a sajátom? :D
2019. márc. 25. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a John Reedben, van egy erőkeret, két guggolókeret meg két guggolóállvány, a nagy belsőtérben külön helyiség a géppark és szabadsúlyos terem, szóval kommersz terem létére lehet ott emelni. A fekpad villája itt se állítható, de legalább van egy alsó meg felső támasz.

Kréta nincs, de nincs megtiltva se, szal ha eltakarítanám nem lenne gond vele.

2019. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh, pont a John Reedben jártam úgy, hogy nem tudom a gépek felét használni, mert nagyobb a súly, amivel dolgoznék, mint én...és a garavitáció közbeszól. :)
2019. márc. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!