Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekete Laci naturál (volt)?

Fekete Laci naturál (volt)?

Figyelt kérdés

Én nem hiszem el, hogy naturál. Világversenyeket nyert, rekordokat döntött, élsportoló volt.

Szerintem tuti kamu naturál,szerintetek?



2019. ápr. 2. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Ő egy igazi hiteles egyszerű magyar ember.


Tobbszor is elmondta genetikai csodának szamit, ezert bírja a terhelést.


Nem ujjal kellene mutogatni rá, hanem örülni ennek az országnak van egy ilyen képviselője ebben a sportban!


Ráadásul lehet adni a szavára szinte mindenben igaza van.

2019. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem, hogy genetikai csoda, de a kémia nagyobb úr.

Lehet akármilyen jó a genetikád, egy kokszosat nem fogsz tudni legyőzni.

2019. ápr. 2. 13:04
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem igen. Meg lehet nezni az eredmenyeit, mondjuk egy WSM versenyzohoz kepest. A differencia pont az, amit a gyogyszerek hoznak. Lsd. Larry Wheels, azt a golyot ami egykor vilagrekord volt es Laci a hasara tamasztva rakta fel, o 5% testzsirral 24 evesen felrakta. Ettol fuggetlenul az biztos, hogy egy rendkivul jo genetikaval rendelkezo ember. Ha cuccolt volna, biztos hogy ott lett volna a WSM elvonalban.
2019. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És akkor miért nem engedte soha a tesztet? És mindig csak a saját versenyein nyert
2019. ápr. 2. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez jo kerdes. 😃
2019. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Bármikor ránéztem nem az jutott eszembe, hogy milyen izmos. Nagyobb bele volt, mint Öcsi bácsinak. Meg mindíg az itthoni versenyeken vitézkedett, bárhol máshol Karlsen meg a többiek oktatták az embert. Én beszéltem vele annak idején, valami elkepesztő egoja volt, ez maradt meg róla. Amikor akart aláírást adni inkább arrébb ballagtam, nem kellett.
2019. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Tuti hogy naturál. Ezt onnan is biztosan tudom hogy zsigerből gyűlöli a kémiát, tart dopping ellenes előadásokat is (de igazából akármelyik előadásán arra lyukad ki hogy senki ne doppingoljon).
2019. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A legtöbb fitnesz modell is azt mondja, hogy ne cuccolj, és ők keményen nyomják.
2019. ápr. 2. 15:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed pl. korábbi World Strongest Man videókat, 1988-1990, ott is versenyzik, nem lesz szinte soha első, kivéve 1-2 versenyszámban, de összetettben középmezőny, vagy annak vége. Ott látszik igazán, hogy naturál.
2019. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Többször is mondták nyíltan kokszos emberek már neki, hogy mi tudjuk, hogy Laci bácsi nem kokszolt és hogy ne törődjön az idióta és hitetlen emberekkel, akiknek mindegy mi van nem büszkék rá! Dopping teszt pedig legjobb tudomásom szerint mindig készült, sőt ha vége volt ők kérdezték, hogy mikor lesz! Illetve a hivatalos YT oldalán meg lehet találni a néhány napos videót, ahol 62 évesen (életében utoljára) 290 kilót emel súlyzóval. Akár ki akár mit mond 62 az 62....ilyen korban az erőt nem lehet kokszolgatni, ráadásul látszik, hogy jobb kézzel nem egy magasságban tartja a súlyzót a balhoz képest...hogy ez azért van-e mert esetleg bal kezes, vagy szimplán a régebbi betegsége miatt nem tudom, de hogy nehéz volt az biztos.....bele is sérült, de így utoljára megcsinálta.
2020. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!