Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi fényképen láthatò...

Az alábbi fényképen láthatò testhez tudnátok kérlek ajánlani pár testépítő gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenemet fejleszteni kellene, én azt látom, hogy a bicepsz rész aránytalanul nagy mondjuk a vállamhoz képest. Mit gondolotok, milyen gyakorlatokat csinaljak heti 1 konditeremre van lehetosegem egy pedig otthoni sajat testsulyos edzes lenne.

Elore is koszonom!


[link]

[link]



2019. ápr. 4. 07:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mégegy kép más megvilagitasban:


[link]


Cél az arányosabb, izmosabb test. 176 cm vagyok és 74 kg

2019. ápr. 4. 07:27
 2/13 anonim ***** válasza:
haat a ket edzes nagyon keves de ha tenyleg valamit csinalsz akkor vallazz, de dolgozd meg mind a harom reszet. szerintem csuklyazhatsz is ahogy latom eleg fejletlen es emellett a hatat is beiktathatod. szoval ha tenyleg csak 2edzes megy hetente akkor edzoteremben vall hat jol megdolgozva az otthonin sajattestsulyos edzes meg persze sportolj mellette, kardiozz alacsonyabb testzsirral jobban fogsz latszodni.
2019. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem minden nap belefér egy kis hídtartás, másnéven plank. Eleinte 1-2, utána már 3 percet is megcsinálhatsz egyhuzamban. Rövid idő alatt ki tudod adni magadból a fölösleges kalóriákat, eddzi a vállad, a hasad, a lábad és a karod.
2019. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszi szepen mindkettotoknek. Akkor ezek szerint realisan latom a vállamat vagyis annak hianyat ;)

Planet parnaponta csinalom tobbfelet is.

2019. ápr. 4. 14:17
 5/13 anonim ***** válasza:

A fő gond nem a válladdal van...

Guggolás, felhúzás menjen mostantól rendesen.

2019. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az eszreveteled. Egy kicsit konkretizalnad kerlek? Mivel van a fo baj?
2019. ápr. 4. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan a négyfejű combizom (quadriceps) tűnik gyengének a harmadik képen, a láb többi és a hát izomzata nem látszódik egyik képen se, amiből arra következtetek hogy el vannak hanyagolva.

Emellett az erőemelő alapgyakorlatok végzése a testépítésben is fontos, ettől pörög fel a növekedésihormon és tesztoszterontermelés, helyesen kivitelezve stabilizálják a gerincet és vázizomzatot, és nem utolsó sorban kalóriát éget és önbizalmat ad a saját testsúlyod duplájának emelgetése. Ezért kár, hogy a kezdő "kondisok" edzésterveiből 99%-ban kimaradnak. Ha heti egyszer jársz terembe, mindenképpen tegyél bele egyet-egyet.

2019. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi! 20 ev utan most kezdtem ujra. Mondenem el van hanyagolva :) Gugolas benne van az edzestervben. Orulok minden jotanacsnak!
2019. ápr. 5. 06:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapnak nem rossz ez.
2019. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Izmosodtál azota? Teszel fel képeket? Mennyi idős vagy amúgy?
2019. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!