Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 3x van felhúzás, baj...

Ha heti 3x van felhúzás, baj ha elhanyagolom az evezést?

Figyelt kérdés

Heti 1x lenne valami 5 ismétlések körüli felhúzás,egyszer egy robbanékony felhúzás kis súllyal 5x3-ak,ami igazábol könnyű illetve 1x lenne még egy magas 8-10 ismétlésszámú felhúzás az izomépítésmek.De ezt valami variàciónak gondoltam pl.snatch grip deadlift.

Na de ha 3x lesz elfelhúzás,baj ha nem nagyon evezek utána?Erőm se nagyon lenne rá.



2019. ápr. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy kezdő vagy-e és el kell magyarázzam miért nem érdemes heti egynél több szett felhúzás, vagy profi erőemelő aki megnövelt volumenű felhúzás-specifikált blokkot tervez, mert akkor nincs mondanivalóm.

Mennyivel húzol? Rekord, munkasúlyok?

2019. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

190kg-ba 5 volt a legjobb teljesítményem.És már jó ideje megvagyok akadva a fejlődésben.

Ki akarom próbálni a DUP(Daily undilating periodization) edzést,hátha ez végre beindítaná a fejlődésem.És ez heti 3 felhúzás(variációt) ír elő,kell egy közepes/alacsony egy magas és egy robbanékony.

2019. ápr. 5. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha kipróbálnád, hogy 3-4 hétig nem húzol fel, mert szerintem túledzetted magad, addig meg eveznél?
2019. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már sokszor deloadoltam.Meg vagyok rekedve ezen a szinten és át akarom végre törni.
2019. ápr. 6. 14:59
 5/5 A kérdező kommentje:

"erőemelő aki megnövelt volumenű felhúzás-specifikált blokkot tervez, mert akkor nincs mondanivalóm."


Ez nem megnövelt volumenű felhúzás specifikus blokk,ennek az edzéstervnek az a lényege,hogy folyamatosan hullámzik le fel az intenzitás meg a volumen

2019. ápr. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!