Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El lehet érni edzéssel, hogy...

El lehet érni edzéssel, hogy véknyabbnak látszodjak?

Figyelt kérdés
177 cm magas vagyok 80 kg! És egy kicsit vaskosabb a kelletnél, ha rá edzek hasra is akkor 1-2 hónap mulva ugyanennyi kg-sen már nem leszek ilyen vaskos, vagy ugyanilyen leszek esetleg kockahassal?! Gondolom ha zsír nem is marad sok akkor is úgy tűnne? Bocs de nem tudtam másképp megfogalmazni!

2019. ápr. 6. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:

80 kg-ról meg nem akarok le menni. Arra vagyok kíváncsi , hogy lehetek e annyival

véknyabb mint 78-79 kg-sen...

17/F

2019. ápr. 6. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet érni. Nekem napi 20-40 felüléstől haspadon úgy lement a hasam hogy a vonala is szögletes lett nem pedig kerek.
2019. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 facebook45 válasza:
Az izomnak és a zsírnak nincs köze egymáshoz.a kérdésedből az jött le hogy a rajtad lévő felesleget kiszeretnéd cserélni izomra, azonban ez nem lehetséges. Nézz utána a szálkásítás folyamatának, szerintem ilyen étrendre van szükséged ha vékonyabbnak szeretnéd magad látni. És kezdj el edzeni is.
2019. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 1 éve edzek xd!
2019. ápr. 6. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallgass a #3 szamu baratunkra.
2019. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jol ertelmezem, akkor te azt szeretned hogy jobban latszodjon a kockad, kozben nem akarsz kisebb lenni...Nos annyi a valasz, hogy szalkasitas. Ha leszalkasitasz nagyobbnak is fogsz kinezni
2019. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!