Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Három hónapja kezdtem el...

Három hónapja kezdtem el edzeni rendszeresen, de ugyanúgy elégedetlen vagyok a testemmel?

Figyelt kérdés
Szüleim mondták hogy vastagabb a karom. Annyit kell tudni hogy 55kg-ról indultam, legutóbbi mérésnél 62kg fölött voltam. Még mindig nem merek pólóban emberek közé menni. Iszonyat vékonynak találom a karjaimat, leginkább az alkarom és az ujjaim zavarnak. Ujjaimnál még az ujjpercek is kitüremkednek. Általában még 25+ fokban is pulóverben vagyok emiatt. Mondták már hogy 25 kiló vagyok vasággyal stb. Ha meg esetleg egy nap nem ötször hanem csak háromszor eszek, akkor már úgy érzem magam hogy hiába minden mert nem jut elég tápanyaghoz a szervezetem akkor nem fogok tömeget növelni.

2019. ápr. 6. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez már kezd hasonlítani a szex kategória-kisfarkú-kérdéseihez mert kb ugyanaz a szint.

Találd meg a kisebbségi komplexusod kiváltóját pl szűz vagy.

Kezdj el rendszeresen nőket dugni és máris nem fogod akkora gondnak érezni a csoffadt tested.

2019. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ebben nem tévedsz, ugyanis tényleg szűz vagyok.
2019. ápr. 6. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tévedek..
2019. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hany centi magas vagy?
2019. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teso. azt hiszem egy hajoban ulunk....en 60rol mentem fel 75re de ugyanugy vekonynak erzem magam...¯\_(ツ)_/¯
2019. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
180 cm
2019. ápr. 6. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Korbács! Az mekkora beszólás volt!!! Lol 😂😂😂
2019. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!