Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire számítok kezdőnek?

Facebook45 kérdése:

Mennyire számítok kezdőnek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni ha 2 éve edzem viszont sajnos eddig nem figyeltem oda az étkezésre, mennyire számítok kezdőnek? Ugyanis azt olvastam még régen egy kommentbe hogy első évben 10-12kg izmot fellehet szedni, 2.ban 6-7kgt, 3. Évben még kb 4-5kg-t. Na most ha én nem kajáltam jól, akkor is a 3. Év igaz rám? 179cm, 78kg 14%testzsír. Amikor elkezdtem 178cm 66kg 10% testzsír.

2019. ápr. 7. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ez nem így működik. Tök mindegy mennyi ideje edzel, az első 10-12kg izmot akkor is relatíve könnyen fel tudod szedni. Az az egy év arra vonatkozik, hogy ha minden klappol a kajával meg edzéssel, pihenéssel, akkor azt az első "könnyű" 10-12kg-ot már az első évben fel tudod szedni.
2019. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyivel guggolsz, nyomsz fekve, húzol?
2019. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!