Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzőtermekben miért nem...

Az edzőtermekben miért nem komolyzene vagy operett megy?

Figyelt kérdés

Mozart 40. szimfóniára olyat karoztam hogy lepergett az életem.


Az köztudott hogy a testépítő közösség intelligens, tanult, kifonomult, jó ízlésű. Akkor miért falunapi elektronikus zene megy mindenhol?



2019. ápr. 12. 23:00
 1/8 MadSeal ***** válasza:
Mert az jobb az úri izmoknak. Tudják, hogy ha nem fognak elég gyorsan fejlődni, akkor többet fog az ember oda járni. Ezt az izmok se szeretnének, mivel már csak a tucc-tucc zene olyan mikrosérüléseket okoz az emberben, hogy a személyiedzőknek se edzenni, se cuccolni nem kell, mégis jön a tömeg és az erő.
2019. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Talán a konditermeket üzemeltető közösség már kevésbé intelligens, tanult, kifinomult, jó ízlésű... meg talán az odajárókat se gondolják sokkal többre. Mondjuk, abban nem tudom, mért vagy olyan biztos, hogy te és nem ők mérték fel jobban a helyzetet.
2019. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, szerintem attól félnek, hogy a recepciósok sorra kapnák meg azt az udvarias kérdést, hogy "Dik má' more, hallod tesa, mi ez a tom és dzserri zene?"
2019. ápr. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én freejazzre szoktam lábazni, kegyetlen mód adja tess!
2019. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy troll vagy :D de nem rossz a kérdés. A zenei ízlés az egyik legszubjektívebb dolog a világon. Az örökös vita a rock vs. minimal vs. rap azokban a termekben ahol a vendégnek van beleszólása a zenébe. :D De műfajon belül is van különbség, egy Limp Bizkitre vagy Rammsteinre szívesen edzek, de a magyar kocsmarockra elalszom. Van akinél egy Szecsei mix is kiborítja a bilit, nekem nincs vele bajom. Az biztos, hogy ha betennének egy komplett Mozart előadást, egyesekben tettlegességig fajulna a tesztoszteron. :D
2019. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha betennének egy komplett Mozart előadást, egyesekben tettlegességig fajulna a tesztoszteron."


Igen, két feltűnően izmos úriember összevitatkozik a nagy tesztoszteron hatására, hogy vajon jó döntés-e Mozartot játszani vagy nem-e inkább egy régebbi művész, mondjuk Antonio Vivaldi műveit kéne lejátszani.

A heves vita hevében kis idő után közösen úgy döntenek, hogy majd edzés után és a könyvtárba menet előtt megbeszélik a dolgot.

2019. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Operett? Azt jó érzésű ember nem hallgatja, operát inkább.
2019. júl. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az hogy Mozart és az Operett egy helyen legyen, na az valami antikrisztusi tett! XD
2020. ápr. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!