Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs étvágyam (17/f)?

Miért nincs étvágyam (17/f)?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. 4 hónapja kezdtem a kondit. Tömeget növelek. Időszakosan változik az étvágyam. Fél évig rohadt nagy kajaigenyem volt. éhesen kelek.aztan vmelyik nap nem. Összevissza ingadozik. De most 1 hónapja nem vagyok szinte sose éhes csak kenyszerbol eszek hogy bevigyem a napi kalóriaszuksegletem. Pl tegnapi kajám így nézett ki: reggeli: 4 tojásból rántotta, zsirszalonna, szalámi, zöldségek, 1 zsemle.

Tízórai :alma, csoki

Ebéd : nagy adag tojásos nokedli, zöldségleves

Edzés után : Biotech isowhey zero 25g

Edzés után 1 órával : tomegnovelo turmixnak hívom ( 1 banán, 80gr zab, 100gr krem túró, 4dl házi tej (magas zsírtart.), és 30dkg mogyorovaj összeturmixolva. Ez kb 800-900kcal értékű turmix.

Vacsi : meleg szendvics kolbásszal, sonkával, zöldséggel,joghurt


Sztetek ez így elég?

Azt hallottam hogy ha nő az ember(magasság) akkor lehet olyan h nincs annyira étvágya mert a szervezet nem az emésztésre akár energiát fordítani. Nem tudom h ez igaz e, de szerintem lehet hogy növök mert nyáron 179 voltam. Januárban 183. Most lehet nőttem /növök meg picit..



2019. ápr. 13. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó az étrend, iszol is eleget?
2019. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon pocsék étrend, ha lehet annak nevezni lb 50gramm fehérje van az egészben a többi zsír és széhidrát.
2019. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy itt lesz a hiba. Mert talán elég változó. De átlagban 1,5-2 l megvan
2019. ápr. 13. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ott lesz a hiba kedves fonubo hogy egész nap itt találod ki a kis kérdéseidet és egész nap a gép előtt ülsz :)
2019. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az étrend teljesen normális.
2019. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is normális. Bőven megvan a napi protein. A károgóknak üzenem: csak sajnálni tudlak titeket. És egyébként nemtudom mióta számít egész nap a gép előtt ülésnek ha kiirok egy kérdést. De igazából tok felesleges volt kiirni, feljon ide a sok majom és itt adja ki minden lelkibajat úgy h fikázza a kérdezőt. Sztem ennél azért jobb dolgotok is lenne. Nem minden válasziróhoz szólt ez a monológ, csak kettohoz,a két gyökérhez. Azt mondod h 50gr ez a fehérje? Gyökér! Számolj már utána! 20 van a shakeben, 25 a tojásban, 20 a tojásos nokedlibe, 30 a shakeben. Este a szalamikban kb 10.neked ez hol 50? Xdd
2019. ápr. 13. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem ez az étrend nem tűnik "étrendnek". Ezt kb egy átlagos ember eszi /nap kivéve a turmixot :D
2019. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha iszol eleget, egyél annyit, amennyire éhes vagy. ha elég sűrűn kajálsz, és elég komplex cht, akkor a stabilabb vércukor miatt kevésbé érzed majd magad éheznek. esetleg próbáld ki egyel kevesebbszer eszel egy nap, de a mennyiség marad, így lehet éhesebb leszel. vagy h csak 3x eszel egy nap.
2019. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem étrend, ez vicc. Kb 80 gramm fehérje van az egészben, a többi csak zsír és szénhidrát.
2019. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!