Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért zavar valakit az, ha...

Miért zavar valakit az, ha egy nő sportmelltartóban edz, nincs rajta felső?

Figyelt kérdés

Nem foglalkozom senkivel, nem állok le dumálgatni, nem szemezek egy faszival/nővel sem, nem baxom le a földre a súlyokat, használok törölközőt, rendesen leedzem, szarrá izzadok, és egyszerűen így kényelmes. (Nadrág, cipő persze van rajtam :D)

Nem konkrétan rólam szól a kérdés, de ezen az oldalon sok válaszoló virtuálisan megkorbácsolta szegény csajt, aki sportmelltartós kérdést tett fel :D


2019. ápr. 19. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól kérdezd meg, akit zavar.

Mi nem tudunk más fejével gondolkodni és nem fogunk téves feltételezéseket terjeszteni, mert az embertelen.

2019. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Néhány indok, amiért zavarhat valakit:

- más nők irigylik az alakját

- rossz alakja van, de nincs önkritikája

- jobb formája van, mint sok férfinek és ezt vézna férfiak irigylik tőle

2019. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Felőlem meztelenül is edzhetne
2019. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andi80018 ***** válasza:
90%
Kit zavar? Én is abban edzem, meg fogyi övben, nadrág. Minél kevesebb a ruha, annál jobban látszik, hogyan néz ki a tested gyakorlat közben.
2019. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Jobb is ha nem állsz le "dumálgatni" senkivel ezzel a proli stílussal. Az hogy mi van rajtad, részletkérdés.
2019. ápr. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez a proli kifejezés azon kívül, hogy teljesen mást jelent, nagyon félrevezető és rosszindulatú.
2019. ápr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

"egyszerűen így kényelmes"


Ez elég sz.ar indok, otthon edzhetsz így, de egy teremben "társaság" is van. Én meg félmeztelen gyúrnék legszívesebben meg fecskében, mert így kényelmes, mégsem teszem ezt ott, ahol mások is vannak.

2019. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert hányinger, azért zavar másokat.
2019. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs tekintettel másokra.
2019. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, én inkább leszarom az itteni véleményeket. Az álszenteskedés, trollkodás nagyon megy. Szép estét.
2019. ápr. 20. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!