Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak a derekamról, hasamról...

Ha csak a derekamról, hasamról szeretnék fogyni, érdemes vagy teljesen felesleges személyi edző segitségét kérni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert tudom, hogy nincs olyan hogy csak egy testrészről fogyunk, akkor fogyunk máshonnan is, viszont én vékony vagyok, és nem akarok a combomról, karomról, mellemről, fenekemről fogyni, csak a derekamról-hasamról.

Köszönöm, ha segitetek.


2019. ápr. 21. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De te lány..leírod hogy nem létezik, akkor tudod hogy nem létezik. Hiába akarod akkor se fog létezni. Ha személyi edzőt fogadsz akkor se fog létezni...
2019. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Valóban nem létezik csak egy testreszrol való fogyás. Viszont azt megteheted, hogy leadod azt a tömeget, amelyet szeretnel és amiből nem szeretnel fogyni azt, izomban vissza szeded. Nem mellesleg sokkal jobban is áll az izom, de nehezebb is felszedni, ha ez nem megy egyedül abban az esetben érdemes személyi edzőt fogadni.
2019. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!