Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről? (leírásban link)

Figyelt kérdés

[link]


179cm/76kg 18 éves, nehezen hízó, de nem zsírosodó, szikár alkatú fiú vagyok. Korábban jártam küzdősportokra pár évet, rendszeresen futok, de kondizással soha nem foglalkoztam komolyabban.


Milyen eredményt lehetne vele elérni 1 év alatt? Ezalatt nem azt értem, hogy abba szeretném hagyni egy év után, csupán kíváncsi lennék.


A célom erősödni és körülbelül 10kg izom felpakolása 1-1,5 év alatt. Az se baj, ha 2.


Úgy 90-95 kilogram között szeretnék helyet foglalni a "súlyranglétrán", ettől feljebb nem szeretnék menni.


Köszi a válaszokat!



2019. ápr. 21. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon buta vagy, de nem baj, kellenek az ilyen elrettentő példák a normális kezdő testépítőknek, hogy ne csinálják, ha valamit el is akarnak érni veled ellentétben.
2019. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Te mit értél el az életben?😂 a wc papírt? :D
2019. ápr. 22. 22:06
 13/17 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg, aki nem csak fröcsögni tud, hanem normálisan le tudná írni nekem, mint kezdő, hogy hogy csináljam ezt az egészet? :D Mert ugye az okoskodás az csak megy, közben meg neki is annyi köze lehet a testépítéshez, mint Ozzynak a tiszta élethez :D Mégis, honnan tudnám, hogy mit hogyan csináljak, hogyha még sosem foglalkoztam testépítéssel? Neki is valószínűleg abból áll a testépítés, hogy elnyúl a protein szeletéért, miközben kalóriákat felhalmozva összehordja itt a baromságait:D
2019. ápr. 22. 22:24
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nehezen hízó vagy, nem igen fogsz 2 év alatt fel menni 90-95 kg-ig. Én pl 2 év alatt jöttem fel 62 kg-ről 77-re , és ezt tartom már 2 hónapja. És én is elvileg 40% ekto 60% mezo vagyok! De ha te nem vagy min olyan mint én akkor kizért , hogy elérd a 90 kg-t. De amúgy meg felesleges is tömegelned, főleg ha küzdősport-okra is jártál ,max azt később szálkásítsd le. Ha csak nem akarsz a látszat miatt nagy darab lenni. Amúgy meg első 3 hónapban elég neked heti 3-4x 20-30 perc edzés utána kezdj napi 1 órákat edzeni.
2019. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ. Egyébként, nyilván azért nem hízok, mert a közelében sincs az a kajamennyiség annak, amit eszek egy nap, mint ebben az étrendben levőnek. Most jobban eszek, mint 2-3 éve, és az utóbbi egy évben feljött rám 10 kiló. Szóval reálisnak tartom. Nagyon vékony vagyok, nyilván a vastag csontozatom miatt vagyok 75 kiló körül, kb 7-8 kilóval könnyebbnek nézek ki, azért szeretnék tömegelni, hogy nézzek ki valahogy.
2019. ápr. 23. 19:48
 16/17 anonim ***** válasza:

Baranyhus meg a faxom xd , keress ra Orosz Janos youtube csatornajara , ott sok hasznos dolgot talalhatsz kezdokent.

Heti 3 teljes testes edzes kezdesnek jo . Kaja szempontjabol vigyel be testsulykilogrammonkent 4g ch-t , 2g feherjet , es 1,5 gramm zsirt , szinte barmibol ami kezenfekvo . ( csirke , pulyka , marha , tojas , turo , feherje por , chnak pedig rizs , teszta , burgonya ) es az alap meg is van

2019. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az étrend rendben van?
2019. ápr. 24. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!