Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről? (leírásban link)

Figyelt kérdés

[link]


179cm/76kg 18 éves, nehezen hízó, de nem zsírosodó, szikár alkatú fiú vagyok. Korábban jártam küzdősportokra pár évet, rendszeresen futok, de kondizással soha nem foglalkoztam komolyabban.


Milyen eredményt lehetne vele elérni 1 év alatt? Ezalatt nem azt értem, hogy abba szeretném hagyni egy év után, csupán kíváncsi lennék.


A célom erősödni és körülbelül 10kg izom felpakolása 1-1,5 év alatt. Az se baj, ha 2.


Úgy 90-95 kilogram között szeretnék helyet foglalni a "súlyranglétrán", ettől feljebb nem szeretnék menni.


Köszi a válaszokat!



2019. ápr. 21. 23:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és megköszönném, hogyha valaki megírná, hogy körülbelül mennyibe kerülne ez az étrend havonta úgy, hogy nem számoljuk bele a tápkieg-eket. Köszi!
2019. ápr. 21. 23:59
 2/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy ide irkálok, de lennének még kérdéseim, már ha valaki egyáltalán fog válaszolni😃


Egy héten 5 napot edzenék(ugye hétköznap). Szombat, vasárnap lenne a 2 pihenőnapom. Ezeken a napokon is tartanom kell magam az étrendhez? Nem mintha gondot okozna, csak így az nem fog kárba veszni, vagy esetleg hátrányként jelentkezni? Tehát, arra gondolok, hogy nem izomként fog feljönni a bevitt tápanyag?


Elegendő lenne egy nap 2 óra edzés? A 15 és a 17 órási étkezés közé beszorítva megfelelő lenne?

2019. ápr. 22. 01:05
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy beiktatnék egy 40 perces workout edzést, utána pedig egy 20 perces futást a 19 órási étkezés utánra.


Most már tényleg ennyi😂 Ez így egy megfelelő koncepció lenne?

2019. ápr. 22. 01:10
 4/17 A kérdező kommentje:

Illetve, hogy a futás nem fog menni a tömegnövelés rovására?


De jól elbeszélgetek magammalXD

2019. ápr. 22. 01:10
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Heti 5 nap és csak hétköznap? Ne haragudj de itt váltál komolytalanná számomra.. Sok sikert
2019. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Felejtsd el ezt a sportot.
2019. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

"beiktatnék egy 40 perces workout edzést"


Mesélj, milyen az a workout edzés? 😂

2019. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Rossz a koncepció de nem kell lehurrogni mert tudatlan a témában. Kezdőként is alap 48 óra regenerációra van szüksége az izmaidnak kiadós megerőltetés után, ezt heti 3 teljes testes edzéssel tudod optimálisan megoldani. Ha nekifogsz, az étrendre ne úgy gondolj mint valami amit betartasz, ez alapból rossz - az étrendet követed életvitelszerűen, nem ideig-óráig.

Tápkieg nem kell de multivitamin nem árt, ha nem tudsz szilárd étellel elég fehérjét bevinni jöhet a tejsavófehérje, fél év után kreatin.

Két év alatt 10kg izom reális cél. Edzés terén képben vagy?

2019. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint, kezdésnek csak mondjuk heti 3 napot eddzek? Tényleg tudatlan vagyok a témában. :D Ha komolytalanná váltam a szemedben ezáltal, akkor beszélgethetünk a differenciálmű fordulatszám-különbség lehetővé tételének a megvalósításáról. Nem érthetek ahhoz, amit még soha életemben nem csináltam komolyan. Ezért írtam ide, hogy ha valami faxságot mondtam, akkor kijavítsanak tapasztalt emberek. :)
2019. ápr. 22. 21:02
 10/17 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló. Ha itt jön ki az impotenciád és a vesztedet érzed, akkor szerintem felejtsd el a tüdőd működését. Nem kell az neked :D Meg is látszik a 36%-os válaszadási arányodból, hogy körülbelül annyira tudlak komolyan venni, mint egy bagi-nacsa show késő esti produkcióját:D
2019. ápr. 22. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!