Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4% testzsír valóban lehetséges...

4% testzsír valóban lehetséges naturálban?

Figyelt kérdés
Egyik haverom aki már 3-4 éve gyúr azt mondja , hogy neki 4% körűl van a testzsírja, és naturàl! Lehetséges ez vajon,? Az igaz , hogy nagyon szálkás. De még pont úgy , hogy még elég jól nézzen ki. Le akárnék olyanra szálkásítani amilyen ő. Láttam már olyat képeken akinek elvileg 2% a testzsírja. És az már elég undorító, nem hiszem , hogy a 4% sokkal különbűl nézne ki. De én a 191 cm magaságommal még 77 kg alá nem tudtam be menni és még ígyis a tzs-m még mindig csak 8% és nem vagyok olyan mi t ő. Bár én még csak 8,5 hónapja nyomom. A haverom 198 cm magas ő azt álítja , hogy 81 kg . És minden buli helyen le kapja polóját, és körül zsengik a csajok. Minden buliba fog magának csajt, persze néha 1-2 alkalommal bele is mernek kötni. De azt simába elintézi, mivel box-ra is jár.

2019. ápr. 24. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Genetika kell hozzá, de szerintem lehetséges. Nekem egyszer mértek 4.7%-ot. Naturál és nem edzettem rá direkt. Valószínűleg ha direkt szálkásítok, ment volna lejjebb is. De akkor nem éreztem volna jól magam a bőrömben, mert az már túlzás lett volna.
2019. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet de ahogy így elnézem haveromnak 6,5% körüli lehet a testzsírja, mert 4% testzsír azért már elég undorító bár némelyik képen nem , szóval nem tudom.
2019. ápr. 24. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
A testzsírt nem lehet pontosan mérni, ez nem testtömeg. Akár 5% eltérés is lehet a mérés és a valós érték között. Genetika és életkor nagyban befolyásolja..gondolom haverod még 25 alatt van. Nekem 18 évesen 9% volt mindenféle diéta nélkül, még csak nem is súlyzóztam. Mondjuk azt nehezen hiszem, hogy aki ennyire komolyan veszi a sportot az ráér meg tud mellette bulizgatni, inni mert az nagyon el tudja rontani a formát
2019. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk.
2019. ápr. 24. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. 6-7% talan, perfekt genetikaval. Minel alacsonyabb a testzsir, annal nehezebb merni es szazalekosan annal nagyobb a hibalehetoseg. 5% korul mar siman van 50%-os meresi hiba.
2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt 5 meg 8% testzsírt írtak, hogy nekik annyi van, azt hol mérték? Ha csak nem DEXA szkennerrel, akkor azt felejtsétek nagyjából el. Naturálban 10% alatt nem érdemes zsonglőrködni, ott már se tömeg nem marad, se erő.
2019. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A probléma valójában az, hogy akik azt képzelik, hogy ők 10-12% testzsíron vannak, azok kb. 15-18% között vannak, akik meg azt képzelik, hogy 5-6-7-8 körül, azok vannak 12 körül a valóságban.


10-12% alá menni felesleges, egészségtelen, és maximum csak férfiaknak fogsz tetszeni vele.

2019. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-4% csak doppinggal/gyógyszerekkel lehetséges, és ennél kevesebb szinte sehogy. Esetleg éhezés által sújtott területen, vagy koncentrációs tábor lakójaként de úgy se feltétlen. Nőként 10-15% a minimum.
2019. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tolsz képet?
2019. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!