Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdek gyúrni. Alul?

Most kezdek gyúrni. Alul?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem, H jelenleg 100 kiló vagyok semmi izommal. Azt olvastam, hogy kezdetben havi 1 kiló izom is feljöhet egy évig. De nekem ha most elkezdek szálkásîtani, akkor egy pálcika ember leszek és kihagyom ezt a havi 1, kilós izomèpîtèst, ami még nem jönne rosszul ha először tojnèk a szàlkásîtásra. Szóval, akkor hogy kezdjem? Köszönöm az értelmes tanácsokat.

2019. ápr. 24. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen magassaghoz vagy 100kg? Ha nagyon zsíros vagy,jobb,ha leadsz belőle,utána ha rendbe teszed az etrendet,és elkezded a komoly súlyzós edzést,ugyanúgy feljöhet a havi 1kg.
2019. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
190 cm
2019. ápr. 24. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
De kezdőként még szálkásítás alatt is izmosodni fogsz
2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején még kalóriamínuszban is izmosodni fogsz. Szóval menj bele olyan 200-300 kalória mínuszba (vagy akár többe, de majd látod) és hajrá
2019. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!