Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez így jó? (otthon...

Szerintetek ez így jó? (otthoni edzés)

Figyelt kérdés

Hétfő (Lábnap),Szerda (Alsótest),Péntek(Felső test),Vasárnap (Erre még nincs ötletem) Ezek lennének az edzés


Kedd,Szerda (Nyújtás)

Mi a véleményetek erről az 'edzéstervről'? 16/f



2019. ápr. 26. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a gyakorlatokat is mert ebből nem sok minden derül ki.
2019. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség a láb és az alsótest nap között?
2019. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyel egy tolodzkodot,huzodzkodot meg egy kétkezes rudat tarcsaval.Ennyivel boven meg leszel ennyi idősen!
2019. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lábnap:3x sorozat mindenből Gugolásx16,kitőrés(előre)x15,kitörés(hátra)x15,falhoz gugolok és ott tartom magam 1 percig,oldalra-kitörésx30 (mindkét oldalra összesen),(ennek nem tudom a nevét) egy helyben állok és ugrálok gugolásbanx15,ugyanez csak felhúzom a lábam is x13,ez a lábnap


2#-nek alsótestet úgy gondoltam melltől lefele

Alsótest: 3x sorozat ,a felülés különböző formáix40,törzsemelés(alsóhátra),lábemelés,plank,


Felsőtest:melső fekvőtámaszx15,széles fekvőx10,zártfekvőx6,hátsó fekvőtámaszx16,súlyzós gyakorlatokx8-20(gyakorlattól függően).


A vasárnapot még ki találom :D

Nyujtó gyakorlatokat megnézek a Youtubon.

2019. ápr. 26. 19:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Felsőtestnél is 3x sorozat
2019. ápr. 26. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez így nagyon zavaros 😂 Nézz körbe inkább madbarz-on
2019. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Minden edzés után nyújtsd le minden testrészed!! És előtte melegíts be. Ezek alapszabályok, ha izmosodni és tömeget növelni szeretnél és számít valamit azért az egészséged is. Utána lehet beszélni a többiről.


Étrended rendben van? Normális tápanyagelosztás és optimális kalóriamennyiség hiányában nem tudsz izmokat építeni. Mindig legyen egy megfelelő étrended, amit minden nap betartasz, még pihenőnapokon is, csak akkor maximum a mennyiséget csökkented egy kicsit. De rendszeresen, legalább 2-3 óránként kell enni. Szénhidrátdús reggeli, Lefekvés előtt lenmagolaj, edzés után megfelelő mennyiségű szénhidrát és fehérje.


Multivitamin és kalcium-magnézium tabletta szedése alapvető dolog.


Bicepsz, tricepsz, váll, vádli, stb. hol marad?

Így nagyon aránytalanra fogod magad gyúrni, már ha sikerül.


Azt javaslom neked, hogy inkább nézz ki egy minta étrendet és edzéstervet a testsúlyodhoz és a testalkatodhoz viszonyítva, maximum, majd ha már ráérzel a dologra, akkor variálhatod magadnak a gyakorlatokat és a kajákat.

Részben türelemjáték. Jó edzést!

2019. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Youtuban már találtam is egy videót egy edzésprogramról. A kaját kiszámolom mindig, s már csak vizet iszok. :)
2019. ápr. 28. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
#7 2-3 óránként enni? Te még mindig itt tartasz?
2019. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még mindiig? Hát, én még kb mindig kétóránként eszek, mert úgy esik jól és tömegnövelés szempontjából is előnyös, ha megfelelő az étrend összetétele. Egy kezdőnek meg főleg nem hátrány, ha 2-3 óránként eszik egy nap.
2019. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!