Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellé melyik...

Testépítés mellé melyik küzdősportot/harcművészetet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig a Wing Tsun Kung-fu tűnik a legjobb választásnak, többen is ajánlák és jókat írnak róla régebbi kérdéseknél.


Valóban olyan jó? Jól kiegészítik egymást?



2019. máj. 5. 10:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Lifetime naturál vagyok erre nekiállok ilyeneket írni. Plusz Harcos26 nevű felhasználó privátban elkezd zaklatni.


Gratulálok a színvonalas társasághoz. Kár volt itt kérdezni. Hülyék gyűjtőhelye ez az oldal amint látom. Kár érte. :(

2019. máj. 5. 12:50
 12/21 Mélymagyar ***** válasza:

Mintha a kérdés nem lenne hülyeség...


Szerinted más küzdősport ajánlott egy úszónak meg más egy testépítőnek? Tökmindegy, azt csináld amire lehetőséged van, amit meg tudsz engedni magadnak, ahol jó az oktatás, ahol jó a közösség. Teljesen lényegtelen, hogy ez aikido, thai-box, birkózás vagy wing tsun kungfu

2019. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek az emberek és normálisan válaszoljanak mások. Látom ez neked se erősséged. Egyből a kioktatás, okoskodás, provokatív beszólások.


Ezért tart itt ez az ország...

2019. máj. 5. 15:04
 14/21 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem ezeket a provokatív kérdéseket rendre egy ember teszi fel és már többféle témában. eddig a zöld jumbot hallgattuk, de már most a világ minden baját felteszed itt nekünk?
2019. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
MMA? én edzés mellett azt csinálom és sztem tök jó.
2019. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a mókusboxot felejtsd el, a wing tsun az egy nagy rakás kamu (tisztelet az 1-2 kivételes edzőnek, aki igyekszik normálisan oktatni), a wing tsunosok 90 %-a legyőzhetetlen majomnak érzi magát valamiért, de szerintem a wing tsun "mesterek" nagyrészét a 70 kilós öcsém megverné, aki sosem küzdősportolt, nemhogy egy normális küzdősportoló
2019. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
7%
Igen én a 67-69 kg-s testsúlyommal, jelenleg 69 vagyok. De általában a 68 felé hajlok. De néha leesek 67-re! De akár 61 kg-sen is simán volt már példa arra , hogy egy 133-136 kg-s kb 205-210 cm magas embert , levertem, bár az csak baráti mérközés volt box kesztyűvel. Tehát csak ajánlani tudom a wing tsun-t!
2019. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
10%
180 cm magas vagyok amúgy 17/F 2 éve megy a wing tsun és 1 éve gyúrok is mellette! Viszont volt már olyan ügyem , hogy a kocsmába egy kb 110 kg-s 195 magas kigyúrt csávó megütött amit kibírtam, és utána 2 utéssel és 1 rugással vertem le a csávót.
2019. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ennyi kamut... :D

Szégyen, találjatok már ki valami mást. Mindenkinek rengeteg utcai balhéja van. Érdekes, én elég kemény helyekre is jártam szórakozni, és 10 év alatt 1 utcai balhém volt, de ha józan vagyok azt is le lehetett volna rendezni szóban is. Hihetetlenek vagytok.

2019. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
olvasni is kínos ezt a sok wingtsunos bohóc történetet xD
2019. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!