Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem bulkingolni, és...

Elkezdtem bulkingolni, és kezdek pocakosodni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Felsőtestre edzek, sajáttestsúlyos, 68kg voltam amielőtt elkezdtem edzeni most újra, instant 70kg lettem és van egy kis pocakom... napi 3000kcal-t eszek és minden második nap edzek, mi lehet a baj? Hasra nem edzek nagyon, de nem értem hogy ettől van, vagy miért? Pálcika lábaim vannak btw.

2019. máj. 7. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, min aggódsz? Majd ha 20 kilót felszedtél, megnézzük, mekkora lett a pocakod, és mekkora hozzá a vállad, karod, lábad... Józan arányban van-e a fejlődés. De nehogy már itt elkezdjed a tegnapi vacsorát nézegetni. Oké, aki eszik rendesen napjában sokszor, sokat, annak tele van a hasa, és a teli has domborodik, tömegelés ezzel jár, vedd tudomásul, de ezen ne kezdj problémázni.


Én is felszedtem 20-25 kilót, derekam is nagyobb vagy 15 centivel, szóval biztos van, aki ügyesebben csinálja, na de sose cserélném vissza a 65-ös combot, 45-ös vádlit, kart 28-asra... ha háromszor ekkora hasam lenne se...

2019. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!