Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ICF 5*5 jó edzésterv ha...

ICF 5*5 jó edzésterv ha izmosodni akarok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdőknek elmegy, de ha már van valamennyi edzésmúltad, nem lesz elég a volumen
2019. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdőként az egyik legjobb. Viszont kemény, enni és pihenni kell hozzá rendesen.
2019. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a bajom,hogy annyira nem veszem komolyan az étkezést, azt eszem ami itthon van (nyilván törekszem a minél több fehérjére, szénhidrátra) . Már elkezdtem egyszer de kb 3 hét után kiégek tőle...Igazából ezért váltottam át felsőtest-alsótest edzésre. Szerintetek mi lenne a legjobb, ha nincsenek komoly céljaim csak egy jobb megjelenés?
2019. máj. 8. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy ígyis úgyis a teljes testes edzést ajánlanám neked meg az alapgyakorlatokat. Reggelire egyél mindig tojást, zab-ot valami jobb minőségű sonkával, délre valami húsos ételt, estére meg megint mehet tojás/túró. Zöldségekben is van fehérje, esetleg vehetsz fehérjét is, vannak akciók.

Ennyivel egy ideig tudsz fejlődni, később már komolyabban kell venni a kajálást.

2019. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdo vagy, semmi ertelme. Ez egy nagyon jo bontas, de egy alap fizikummal es mar meglevo mozgaskoordinacioval rendelkezni kell hozza.

Ha a sajat testsulyod korul nyomsz, es folotte guggolsz, huzol, erdemes lehet.

2019. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

70 kiló vagyok


Fekvenyomás: 65

Guggolás: 70

Döntött törzsű evezés: 60

Felhúzás: 75

2019. máj. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!