Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zab helyett puffasztott rizs?

Zab helyett puffasztott rizs?

Figyelt kérdés

Sehogy sem ízlik sajnos a zab, ezért szeretném kiváltani valamivel.


Például reggelire 100g pufi rizs mehet, tojással például, nem? Több ch van benne az biztos, de ugyan úgy minőségi (lassú) is?


2019. máj. 15. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha barna rizsből készült, akkor lassú felszívódású CH. mi ilyet veszünk.


valóban, 100 g-jában több ch van, mint a zabban, de én sosem tudtam még egyszerre annyi puffasztott rizst megenni, mint zabot.

2019. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fehér pufi rizs az gyors ch a feldolgozás miatt. Amúgy én is azt eszem, mivel gluténérzékeny vagyok.
2019. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De akkor pl ha egy nap megeszek 150-200g-ot adagoban (nasiként pl) az ugyan úgy megteszi, nem?

Én szeretem akár csak magában vagy csirkemell sonkával is enni,vagy reggel egy rántotta mellé.


A zab valahogy nem megy. Próbáltam csokis fehérjeporral egészben, és darálva (liszt szerűen) szintén proteinnel, de úgy sem jött be.

Pedig a fehérjeporomnak jó íze van magában, szóval nem azzal van baj.

2019. máj. 15. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2/3


a ha a puff. rizs nagyrészt teljes kiőrlésű lisztből készült, akkor lassú ch.

2019. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem versenyzoi szinten nincs ertelme ezen varialni. En egy idoben napi szinten szigoruan natur zabot es barnarizst ettem. Mar jopar eve nem eszem zabot, max. elore csomagolt zabkasat 2 hetente nasinak, rizsbol meg csak feheret. Semmi kulonbseget nem erzek, feher vagy barna, zab vagy rizs, tokmindegy, meglegyen a ch, keruld a feher lisztes pekkajat meg a cukrot amennyire lehet, ennyi eleg.
2019. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktad véletlenül elfelejteni megfőzni? :D
2019. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!