Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tejjel iszom a fehérje port?

Ha tejjel iszom a fehérje port?

Figyelt kérdés
Avval elrontom? Vagy csak lasabb a felszivodas?
2019. máj. 17. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Akkor a férfiakhoz vonzódsz
2019. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vagy laktózérzékeny, semmi baj nincs vele.

Nem számít a gyors felszívódás.

2019. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy


Én pl sütibe rakom

2019. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is tejjel iszom és izmos vagyok. Igyad te is tejjel és te is izmos leszel.
2019. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
58%
Én is azzal iszom, azzal finomabb mint vízzel, vagy sovány tejjel. Így egy kicsit magasabb a kalória tartalma, de ha nem fogyózol hanem gyúrsz, még jobb is! Jót tesz a csontoknak.
2019. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csontoknak pont semmit nem tesz a tej, ne terjesszünk már réges rég megdöntött mítoszokat...

Ha szeteted a tejet és nem hiszel abban a tucatnyi negatív hatásában, amiket nem mellesleg tanulmányok igazolnak... Akkor igyad csak nyugodtan, valószínűleg a tejen kívül is fogyasztasz a sok bolti szarból annyi mérget, hogy 0ont nem számít... Apámbis iszik tejet,bpedig 80 éves, haverom soha nem ivott, mert az egészségtelen, sok zöldséget, gyümölcsöt evett, mégis meghalt 27 évesen hasnyálmirigy rákban.

2019. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5, jót tesz a csontoknak, jó kis csontritkulást okoz.

Mivel a tej állati fehérje, és állattól származik, savanyító hatással van a szervezetre. Amikor a szervezet egy nagyon savas ételnek van kitéve, akkor úgy működik, hogy az egyensúly helyreállításához, az az a sav semlegesítésére a szervezet kálcium tartalékából vesz el. A kálcium az, amit a szervezet a savas ételek semlegesítésére használ fel. Vagyis, ahelyett, hogy a tej jót tenne a csontjainknak, kivonja a kálciumot a csontjainkból, mert sav-semlegesítőként kell azt felhasználnia.

2019. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

Nem is értem, hogy lehet forgalmazni tejet. Egyértelműen méreg az emberi szervezet számára mégis ott a boltok polcain.


Rég be kellett volna tiltani a fogyasztását, forgalmazását.


LE A TEJJEL!!!

2019. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
FEHÉR HALÁL!
2019. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8, nincs baj a tejjel ha a mértéket tudod tartani. A tanulmányok szerint napi 2 és fél pohár tejfogyasztás nem váltott ki semmilyen negatív hatást, tehát ennyi még belefér.
2019. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!