Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha fehérje bevitelem tojáson,...

Ha fehérje bevitelem tojáson, és túrón alapul, az úgy jó lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 70 kg vagyok, így a fehérje szükségletem 140g, és azt napi 20 darab tojással,és 200 gramm sovány, vagy félzsíros túróval fedezném.

Sőt a pénztárcát is jobban kímélné, mintha csirkemellet vennék,valamint időben is kedvezőbb a tojás,mint bármely más sült hús elkészítése.


2019. máj. 23. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó, de a túróból a soványt vegyed. A tojás zsírjai azok jók úgyhogy az mehet egészben.


Bár kételkednék hogy több idő-e elkészíteni egy húst, mivel ha hét elején elkészítesz egy-két kilot, akkor az egész hétre jó, a tojást meg mindig elkell készítened amikor enni akarod.

2019. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet főtt tojást is csinálni és utána betenni a hűtőbe utolsó.
2019. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán kéne se tojást se tejterméket fogyasztani...
2019. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából én csak annyit problémát látok, saját tapasztalatra alapozva, hogy én hamar megunok 1-1 kaját. Kb pont egy hét alatt. Ha te bírod, mi baj lehetne?
2019. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem kéne tojást enni?


Verseny felkészüléskor is esznek tojást a testépítők, igaz akkor csak a fehérjét. De off szezonban meg a sárgája is.

Tejterméket is lehet fogyasztani, főleg kis mennyiségben mert a fehérjéi jók. Csak a zsírmentes változatokat kell keresni, mert a tejtermékekben lévő zsírok eléggé rosszak.

2019. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Most hadne soroljam már fel miért rosszak ezek az úgynevezett "élelmiszerek".


Olvass és tájékozódj kicsit!

2019. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A tej a legkárosabb. Minden formában. Akor mar inkabb rizsfehérje. Az most eleg divatos es jo is
2019. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Elég sokan baromságot irnak, és ez nem ahány ember annyi vélemény,nem ez igy van! A tojás annyira lassú felszivodású fehérje,hogy nem igazán lehet vele mit kezdeni,ezért jó a reggeli órákban ,főleg ,hogy nagy az androgén hatása,viszont a 20 db tojás rengeteg és nem éppen egészséges. A túró szintén lassú felszivódású fehérje,ezért szokták estére inkább lefekvés előtt fogyasztani,sőt a túró nem épiti az izmokat,hanem kazein hatása miatt csak segit a regenerálódás közben az izmot megtartani,bár ezt elég bután irtam le,de ez a lényeg.
2019. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Zsírmentes tömegre számold a 2g fehérjét meg eleve a kalóriát ne telisúlyra.

A tojás jó,a túró viszont tejszármazék egy gyulladáskeltő és fenntartó allergén ezért ink hús menjen helyette.

2019. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb még mindig a szója !
2019. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!