Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban van értelme edzeni?

Naturálban van értelme edzeni?

Figyelt kérdés
Mármint átedzel 10 évet átdiétázol 10 évet tömegelsz szálkásítasz és bulikba se mész nagyon és 10 év után kb fele ugy nézel ki mint amilyen test bejön a csajoknak.
2019. máj. 23. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamit szarul csinálsz akkor nagyon is. Erősnek kell lenni és nem erőltetni folyamatosan a kockahasat.
2019. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Erővel mit érsz el?

Ha nincs kockahas nincs esztétikus forma.

2019. máj. 23. 18:59
 3/20 anonim válasza:
46%

A szteroidokkal mit érsz el?


Nekem van belem, de vannak csajaim. Én észre gyúrtam, azzal meg pénzre!


Vagy a kockahassal kapsz kocsit? Az 50-es kartól lesz lakásod? Meg eleve, csak strandon csajozol, vagy hol mutogatod?

2019. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mondjuk testsúlyoddal OHP-zni akkor mondjuk elég nagy vállad lesz, meg cinálhatsz magadnak nagy hátat is. Így bőven jól fogsz kinézni viszonylag szálkásan is. A kockahas meg le van szarva.
2019. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy nem ezen fog múlni bármi is hogy bejössz-e a csajoknak. Nekik csak az számít hogy férfias alkatod legyen, a többi fejben dől el.
2019. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb lánynak nagyon nem jönnek be a koxos izomagy formák, csak mondom...
2019. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán van értelme a natúr edzésnek. Akkor inkább valami más sportot választanék.
2019. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Izomagy forma ... nem profi testépítőkre gondolok.

Vicces hogy itt írjátok hogy csajoknak nem azok a pasik jönnek be akik izmosak és kockás a hasuk a médiávan való életben közösségi oldalakon mindenhol ezt látom ahogy ti is.

Én meg nem kapcsolatot akarok sose legyen kapcsolatom egy éjszakás kalandokat akarok.

2019. máj. 23. 19:32
 9/20 anonim ***** válasza:
A média hazudik.
2019. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kalandokhoz kell a komoly forma. Tinderen esélyed nincs ha nem vagy kipattintva...
2019. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!