Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tulajdonképpen a testépítés...

Tulajdonképpen a testépítés nem sport, hanem egy szépségverseny férfiaknak?

Figyelt kérdés
itt nem a teljesítmény a döntő, hanem az esztétika
2019. máj. 28. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mit számít, hogy ki miért "testépít"? Foglalkozz a saját dolgoddal.
2019. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Téged ki kérdezett?
2019. máj. 28. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Te kérdezted.
2019. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A professzionális testépítés tényleg nem sport. Szépségversenynek sem nevezném, mert más jellegű kritériumok alapján rangsorolnak, de tényleg ahhoz lehet a legjobban hasonlítani.
2019. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a testépítés az ami testépítés s nem szépség verseny. nem arc meg hogy szép vagy e dönt hanem hogy mennyire jól tudtad felépíteni a tested az esztétika is számít de csak azért mert logkus hogy jobb az ha arányosan nagyok az izmok mint ha nincs lábad mellet meg hatalmas csuklyád megint nincs.
2019. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

A testépítésban ugyanúgy kr.va sokat számít a genetika, mint a szépségversenyekben.

Szóval...

2019. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6os és én írtam 1 szóval hogy genetika nem számít?
2019. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De az arc szépsége ugyanúgy a genetikán múlik, mint hogy milyen jól tudtad felépítenj a tested.
2019. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor félreértetted amit írtam. Úgy értem hogy arc hogy úgy minden a szépségre megy pl szép arc alak haj stb. Míg egy nagy testépítő nem annyira szép mindenkinek egyeseknek undorító a nagyon nagy míg van akinek az szebb.

Ezért gondolom hogy nem szépség verseny mert attól még hogy valaki nagy izmos szálkás eres attól nem tuti hogy szép míg viszont ahogy a neve diktálja az bíza testépítés ha nagy szálkás és arányosan.

2019. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!