Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzes melett meditalok...

Ha edzes melett meditalok minden nap akkor segit az izmosodasban es nagyobb sulyal tudok edzeni? Ugy mint naruto a shipuudenbe.

Figyelt kérdés
Esetleg chidorit is tudom majd hasznalni?

2019. máj. 26. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom. Gyere ki az álomvilágból.
2019. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Naruto nem tudta használni a chidorit
2019. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ugye tudod hogy az kitalált sztori,és semmi köze a valósághoz? Érted hogy nem létező dolgok vannak benne?
2019. máj. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Jot tesz a meditacion! Meni fog a chidori
2019. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A chidori Sasuke támadása.
2019. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen,azert nezi mindenki magat edzes közben a tükörben,mert attol izmosabbak lesznek
2019. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz el kell menned szerzetesekhez, mert egy sima meditacio erre nem eleg. Meg kell tanuld kontrollalni a chakrad, azutan beszelhetunk Chidorirol, akar Susannorol is
2019. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, ne bántsátok! Kedvenc nyári elfoglaltságom, hogy amíg a többiek a strandon úsznak, én sétálok mellettük a vízen! Illetve genjutsuval szoktam rávenni az eladókat, hogy adjanak ingyen kekszet, de ezt ne csináljátok utánam, mert kamerában gyanús, illetve illegális!
2019. máj. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dixina válasza:
Hát meditációval max a chakra kapuidat tanulnod meg kinyitni mert olyan tényleg van az emberi testben méghozzá 7 darab
2019. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!