Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megállt a fogyás?

Megállt a fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 hónapja edzek/eszem tudatosan de az utóbbi 3 hónapban megállt a fogyás,azaz lefogytam 21 kg-ot viszont a hasam körül ott maradt a zsírpárna és nagyon zavar hogy nem az a szálkás amit én elképzeltem. Tudtok olyan mindennap végezhető videót 15-30 perces gyakorlatokat ami segíthet elérni hogy eltűnjön az a maradék zsírpárna? Itthon edzem ezért kérdezem mert lehet az edzéssel van a gond és nekem nincs olyan a szótáramba hogy itthon nem lehet elérni szálkás külsőt, addig meg nem akarok tömegelni,míg az a maradék zsír a hasam körül el nem tűnik.

2019. máj. 31. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy fogysz, csökken a bmr-ed, csökken a napi kalóriaszükségleted.

Csökkentsd a kaját a fogyni akarsz.

2019. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze edzeni sem árt, abból meg van 1000+1 videó yt-n.

Ajánlom Athlean X-et, neki vannak home workout videói.

2019. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval arányosan kell csökkentenem a napi bevitelem,ahogy fogyok? Ez érdekes, erről még nem hallottam...
2019. máj. 31. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy csokken a testsulyod, ugy csokken a kaloriaigenye a testednek is. + ez meg fugg, hogy mik a napi teendoid, edzes, melo, stb..

A legegyszerubb lenne ha edzenel, azzal mar + kaloriat egetnel el.

2019. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pamela Rf és Brittne Babe videó nagyon jók, én azokkal kezdtem, mostmar csak súlyzós edzés. De azokat a videókat is lehet mondjuk súllyal. 10 perces videók de kettőt lenyomsz az már brutal! :)


Amúgy legyél huncut...

Ha pl most 2000kcalt viszel be akkor most vigyél be 3 napig 2200kcalt aztán hirtelen csökkentse 1800 vagy 1700ra! Ezért érdemes kalóriát számolni.. Hisz ha nem vagy kcal mínusz ba, kalória deficitben, akkor nem igazán varhatsz fogyast. Ha emelle meg napi szinten edzel vagy pl ott a HIIT edzés az is hamar megvan, akkor egész is kalóriát és még az 1800bol is megy le akkor hamar beindul újra a fogyás (kB 10nap alatt)

2019. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!