Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anyagcsere lassítás, Akármit...

Anyagcsere lassítás, Akármit eszek nem hízok már?

Figyelt kérdés
26 vagyok a f..om bele kiszamoltam mindent sőt még azon is felül. 78 kg vagyok kockahassal. Hízni nagyon nehezen hízok viszont ha nem edzek 2 hétig akkor lemegy egyből 1-2 kg. Tudtok valamit ajánlani?
2019. máj. 31. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az adagot vidd be kevesebb étkezésből. Ezt végezzd egy hónapig mondjuk... aztán emeld az adagot és az étkezések számát.
2019. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyj ki 2 hetet.
2019. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom akkor egy étkezésben többet bevinni.

Ez a két hét 2 havonta van amikor külföldön tartózkodom. Akkor se lenne szabad ilyen hamar fogyásnak lennie

2019. máj. 31. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedsz egy hónapig lítiumot, már fel is pattan rád 20 kiló. Nem ám, ne szedj, mert az zsírban lesz.
2019. jún. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phantunnel válasza:
Nem tudom, hogy közben a kérdezőnek sikerült-e megoldani a tömegnövelést, de ajánlanék én is valamit. Ha végképp nem megy a hízás, nincs semmi emésztési probléma, vitaminhiány (b vitamin)stb. akkor ajánlom, hogy növelje meg a szénhidrát mennyiséget, csökkentse az edzés mennyiségét. De lehet még ez is kevés lesz, akkor viszont kreatin monohidrát magas dózisban és szőlcukor szintén nagy mennyiségben kevés fehérjeporral. Tehát 1 héten át 20g kreatin és ehhez kb 120g szőlőcukor por formában. Ezt a napi adagot 4 részletben kell bevenni. Ha letelik az 1 hét, utána az ezt követő hetekben fele adag, azaz napi 10g kreatin és 60 g szőlőcukor. Tudom, hogy ez egy régi előírás a kreatin szedésére, (manapság kisebb mennyiségeket ajánlanak szőlőcukor nélkül) De nem mindenkinek működik! Nekem személy szerint csak a régi módszer hatásos. A kreatin egészségre nem káros, de bő folyadékkal kell bevenni, 5g kreatinhoz fél liter víz mennyen!!! (ez fontos) A magas dózisú cukor hatására kissé megterhelődik a hasnyál mirígy, de annyira nem vészes. Mire lehet számítani: saját tapasztalatom, hogy 2 hét után min 3 kg ot lehet hízni (természetesen ennek egy kis része izom, a többi zsír és víz) Az izomzat sokkal teltebb, nagyobb lesz. 8 hét után érdemes szünetet tartani.
2020. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!