Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt szedjek...

Milyen tömegnövelőt szedjek edzés mellé? 9. osztályos 53 kg.

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, inkább átlagos hízás szempontjából (nem ehetek bármit, viszont nem leszek 200 kg ha ranezek egy zsömlerexd).

Menj személyi edzőhöz és Google a barátod típusú kommentektől kíméljetek, már utánanéztem és csak megzavarodtam. Ezért kérem a segítségeteket.

A 30% fehérjét tartalmazó tápkieg. megfelel? Tudom, hogy a szilárd étkezés sokkal fontosabb, a táplálékKIEGÉSZÍTŐ csak KIEGÉSZÍTI az étkezést, de nekem szükségem van rá, mert nem tudnám bevinni a megfelelő mennyiségű és minőségi mikrotápanyagot. Mellette vitamint is szednék.

Továbbá:

1.Mikor kell elfogyasztani ezt? Edzés előtt, után, közben?

2.Miben tároljátok? Vagy azt ott kell kikeverni?

3.Napi egy adagnál lehet többet is (mondjuk kettőt)? Persze NEM a főétkezést helyettesíteném!

4.Ja és egy átmozgató edzéstervet linkelne valaki? Olyat, ami tényleg jó, bevált.

5.Valamint melyik a legjobb tömegnövelő tápkieg? A biotechusa termékei jók? Nekem szimpik :) Pontosan melyiket vegyem meg tőlük? Ha egy linket küldenének, az jó lenne? A bőség zavara, nem tudom, hogy melyik a számomra ideális! Minden hasznos választ nagyon köszönök! Kérlek ne kezd el trollkodni, vagy ha nem vagy tájékozott (vagy nem hiszel a "porokban") akkor ne válaszolj Köszi!


2019. jún. 8. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis mibe zavarodtál bele? Ezek a kérdések válasszal együtt fent vannak itt is. Érdekes, általában a kérdező mindenhol belezavarodik valamibe...

Ugyanazt fogja mindenki írni mint azokra

2019. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz amugy tele van mar ilyen kerdesekkel es mindenhiva ugyan azt kell irni.

Nem tapkieg tomegnovelotol leszel izmos csak zsirt fog radtenni hust es rizst kell enni azt ne hidd hogy van konyebb ut hogy beveszel valamit es semmi rossz hatas nelkul kipattint teged.


Heti3x teljes test edzes fogyakorlatokra fokuszalva es erosodni nem izolalgatni

Es sokat kell enni nem csokit nem muzlit, sok rizst tojast hust zab krumpli. Illetve mogyoro akar plusz kalorianak ha nagyon tomegelni akarsz.

Tomegnivelot egyebb porokat ne vegyel ha vetel dobd ki a pi.csaba. nem buzulni kell porokal hanem zabalni es edzeni.

2019. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek a porok nem egyenlok a koksszal!
2019. jún. 8. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo nezd meg rich piana videojat errol a porokrol mennyit ernek. "Nem hiszel porokban" nem is fogod magad kipattintani porokal. Egy profi testepito szed tomegnovelot.
2019. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En lebeszelnelek a tomegnoveloporrol, az csak tularazott feherje. Nezd meg a kulonbseget adagban is (rairjak, 1 adag hany kanal). Gondolom zsebpenzbol venned. Ha ragaszkodsz a porhoz, akkor sima feherjet vegyel, meg boltban 300 ftert zabpelyhet vagy zabkorpat. Ugyanaz a hatasa, csak arban jobban kijossz. De te tudod.


1. Elotte (de a felszivodasat is vedd figyelembe) vagy utana.

2. Nem ertem, mire gondolsz.

3. Lehet, de inkabb ne.

4. Nem.

5. Jok a biotech termekek, de javaslom, hogy nezz szet a nutriversumon is. Ott olcsobb, es van olyan finom.

2019. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zöld jumbo + bcaa + danabol


Ez a mesterhármas kell neked!

2019. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Multivitamin tabletta, amiben van 15mg cink kaja mellé fehérje IZOLÀTUM vagy KONCENTRÁTUM ami mellé ch-t eszel vagy dobsz bele zabot, gyümölcsöt.
2019. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja... Ch-t érdemes edzés előtt, fehérjét érdemes alvás előtt egy órával, de mindenképpen aktivitás után.
2019. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!