Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt szedjek...

//Anonymus// kérdése:

Milyen tömegnövelőt szedjek és mennyit? 62kg vagyok heti 2-3x igyekszem eljárni edzeni ha időm engedi és télen szeretnék a súlyomon növelni.

Figyelt kérdés
Tudom h rendszeresen kell kajálni napi 5x minimum de sajnos iskola mellett nem mindig megy a rendes étkezés..ezért szeretnék többek között valami “egyszerűbb” segítséget(természetesen nem steroidra gondolok).

2018. szept. 10. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt ne vegyél, sajnos nagy részük tele van cukorral. Az meg nem igazán jó, se rövid se hosszútávon.


Vegyél fehérjét és keverd össze zabpehelyliszttel.

Kajálni nem muszáj ötször egy nap, a lényeg, hogy elég tápanyagot vigyél be a nap folyamán. Persze egészségesebb ha nem egy nagy adag kaját tolsz le fél óra alatt, hanem több részre bontod, de nem kell 3 óránként enni.

Eszel egy kiadós reggelit suli előtt, dobozban vihetsz egy adag kaját suliba, esetleg shakerbe a fehérjét és zablisztet, majd ott felöntöd vízzel (csak mosd is ki, mert bebüdösödik), utána délután és este is kajálhatsz, az már simán 3-4 étkezés.


R.

2018. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha izmot akarsz felszedni akkor igen is tenni kell érte. Vinni kell a kaját iskolába, munkahelyre. Az igaz viszont hogy az egész napi tápanyagbevitel számít és nem a legjobb 2-3 étkezéseben ezt letudni (ha ennyiben le lehet egyáltalán?), de nem kell 2-3 óránként leerőltetni és egész nap azon gondolkozni hogy húha letelt 2 óra már ennem kellene, ennyire nem szabad ráparázni.Én úgy csináltam amikor gimibe jártam, hogy mindig előző este összekészítettem a holnapi kajámat reggelre sulira edzés utánra. Ez úgy volt hogy egy fehérje zablisztet shakerbe tettem és meg is volt másnapra a reggeli. A csirkemellet és rizst megfőztem még aznap este, vagy reggel felkeltem korábban és megcsináltam. Abból is csak egy étkezésre való adagot vittem el a suliba. A többit amikor hazajöttem itton ettem meg. Az edzés utáni fehérje meg szőlőcukor kombó megint shakerbe ment, azt is egyszerű gyorsan összedobni. Tehát volt egy reggeli zabfehérje kombó, 3szor csirkerizs(ebből egy suliban, 2 itthon, összesen 600g csirkemell) meg az edzés utáni fehérje szőlőcukor. Este pedig zsírszegény túró. És ott volt hogy 200g fehérje és kb 350g szénhidrát 4 étkezésből.
2018. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!