Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeket lehet egybe szedni és...

Ezeket lehet egybe szedni és ha igen mire számoljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok vékony alkat 55 kg.

Ezeket szeretném egybe szedni 2 hete edzem és komolyabban gondolom az edzést van jo étrendem edzéstervem de a vérnyomásomat nem tudom ezek megdobnák e és biztonságosan ezeket lehet e együtt szedni.

Amiről itt szó van:

Mind Biotech usa termék.

Beef Protein csokoládé kókusz,Mega Amino 3200,vitabolic,

100% Micronized Creatine Monohydrate,Carbox ízesítetlen.

Meg kúra szerüen majd Brutal anadrol akarok még majd ezek mellé.

Lehet e ezt így vagy felejtsem el?



2019. jún. 9. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy icipicit off lesz, ezért elnézést, de szerintem olvasd el shop builder, és power builer alapismeretek könyveket, sokat fognak segíteni.

A kérdésedre: A fehérje nem dobja meg a vérnyomást, a kreatin emelhet rajta egy minimálisat, igazából ez egyén és alkatfüggő, ha kipróbálod majd megtudod. (menjen mellé elegendő mennyiségű víz). A ch a vérnyomásra ugyancsak nincs hatással, míg a brutal anadrol nem valószínű, hogy 24 évesen hatással lenne a tt termelésedre, addig a stimulánsok miatt hatással lehet a vérnyomásodra, de ugyan azt tudnám elmondani mint a kreatinnél. Különbözőek az érzékenységek.

2019. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ szivesen meghalgatok másokat is ha írnak még ide.

Hát nem tudom èn se milyen hatassal lessz rám ki probálom aztán majd látom azért is kérdeztem a vérnyomást mert elég könnyen nekem felmegy alapbol.

2019. jún. 9. 14:13
 3/6 anonim válasza:

Én nem tudom, de hogy ezek minek kellenek 2 hét után? Én amikor elkezdtem edzeni 6 hónap edzés után kezdtem el fehérjét szedni, miután össze állítottam a kaját edzést és már kezdtem formálódni!

Még azt mondom, hogy egy fehérjét, vitamint meg ha úgy érzed bedobsz egy edzés előttit, hogy jobban és tovább bírjad, de ez szerintem durva! Hát én nem szedek ennyi cuccot 7 év után!

2019. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Zárójelben megjegyezném, hogy #3 nak igaza van.
2019. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedheted egybe, nem vesznek össze egymással. A kokszot egyelőre hagyjad, ha kezdő vagy az első évben csak a kiegekkel fel fog jönni 10-15kg+ meg még 4-7 a második évben. Az 55kg-s önmagadhoz képest a 65-70kg-s pedig olyan szignifikáns előrelépés lesz, hogy még az is lehet, hogy nem is lesz igényed koxra. Zárójelben még annyi, hogy a súlyzós edzés, rendes pihenés, fehérje, jó koleszterin, vitaminok, cink, egyenként saját tesztoszteron termelés emelő faktorok, melyek a te korodban maximumon pörög. Szóval egyelőre menjen egy jól átgondolt edzés és étrend (csak a kiegekkel) + minőségi alvás és meglátod, hogy jó eredményeket fogsz elérni.
2019. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm és a többieknek is :)
2019. jún. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!