Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Aki 30 felett kezdett edzeni mikor látott először magán komoly eredményeket? Nyilván másabb mint 20 évesen, csak kíváncsi vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: testépítés, eredmény

jún. 12. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
Lazy Lover nevű felhasználó válasza:

Két hét kb

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 22:02 Privát üzenet
Én is kb. egy-két hetet mondanék, bár én 40 felett voltam újrakezdőként, 8 év kihagyással.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 13. 13:52 Privát üzenet
Jobban fejlődsz, ha előtte már edzettél, csak kihagytál, mert már nem követed el a kezdő hibákat. Totál kezdők közt nem hiszem, hogy nagy különbség lenne.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 13. 18:02 Privát üzenet
40 evesen kezdtem ujra kb 10 ev semmitteves utan. Heti 3-5 mozgassal (ebbol 2-3 sulyzos edzes) kellett hozza bő fel ev a latvanyos valtozashoz.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 14. 11:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért vagyunk hajlamosak a nagyon komoly statisztikai eredményeket elért, legsikeresebb sportolókba emberileg is többet látni?
Hallotta valaki hogy milyen komoly eredményeket érnek el pszichedelikumokkal a szorongás és a depresszió kezelésében?
Ha egy bokszoló nem jár amatőr versenyekre, hanem egyből profinak áll, érhet el komoly eredményeket?
Saját testsúlyos edzéssel is tudok komoly eredményeket elérni?
6 kg-os súlyzó vassal eltudnék érni komoly bicepsz eredményeket?
Fekvőtámasszal érhetek el komoly eredményeket?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!