Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen karok, vállak elérhetők...

Ilyen karok, vállak elérhetők naturálon?

Figyelt kérdés

Az genetika lenne, hogy 3,5 év saját testsúlyos edzés, és most már 3 hónap kondi után még mindig nincs közel se ilyen karom, vállam? Kevés tzs-vel 80 kg vagyok 182 centihez. Elég hosszúak a végtagjaim, nem tudom emiatt van-e. Annyira nem frusztrál, csak inkább kiváncsi vagyok, hogy mi miért van. Vagy ezek csak szerekkel elérhetők?


[link]

[link]

[link]


Instaról szedtem őket, mindnél ott van, hogy #naturalbodybuilding.



2019. jún. 13. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ne akarj ilyen nagy kart. És az utolsó 100%, hogy kokszol, nézd meg a csuklyát. 19l
2019. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok, csak szeretek ezen agyalni, bár sokak szerint h*lyeség. Amúgy a karommal tényleg nem vagyok annyira elégedett, de ilyet azért nem akarok, ezt 99,9%, h csak csak kokszal érhetném el, de azt meg biztosan nem fogom. Jól látom, hogy te lány vagy, és testépítesz? :D
2019. jún. 13. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok testépítő, csak érdekel a téma. (Meg mindig otthon "edzettem" és utána kellett nézni, azóta követek ilyen csatornákat)
2019. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy el lehet-e, mert te sosem fogsz úgy kinézni, mivel te te vagy, ők meg ők. Akkor sem leszek "ők", ha kokszolsz.


Egyébként szinte biztos, hogy mindhárom szed valamit, még ha alacsony dózist is. A méret esetleg elérhető, de nem a szárazsággal együtt.

2019. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kozepso lehet natural szint nagysagba viszont nagyon eres es kerek szalkassaga ellenere.

Elso es utso kep nem natur oly kerek vall mint a fa..om.

Illetve sehol se vagy meg natur hatarodhoz. Testsulyod nem nagy magassagodhoz nezve meg az a 3.5 ev sajattestsulyos edzes tudod mennyit adot. Hat ennyit.

Nezd meg neten ffmi calculatoral magassagodhoz mekkora tomeg jar milyen testzsiral 25 alatt natural. Natur hatarhoz meg 10kg izomtomegre minimum vagy. Inkabb tobb



Illetve jol irta egyik valaszolo te te vagy ha most neked nincs annyira keskeny derekad szeles valloved akkor optikailag kisebbnek fogsz latszani a adonisz index ugye bar derek es vall meret aranya.

Illetve naturalba a kerekseg testreszek aranya valtozo lehet nekes nagy vallad kis karod lehet pont forditva.


Ezeken nem is fontos filozgatni mert ha oda teszed magad amilyen jo lehetsz azt elered akkor mar biztosan jol fogsz kinezni. Gondolj bele amekkora kigyurt csak lehetsz azt elerelheted. Es nincs olyan hogy valaki genetikailag nem tud noni.

2019. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!