Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozzáértő testépítők, ti...

Hozzáértő testépítők, ti hogyan bírjátok ki nevetés vagy beszólás nélkül?

Figyelt kérdés

Járok egy terembe edzeni, az odajárók nagy része amatőr, rengeteg hibával edzenek(nem csak az amatőrök), rossz bemelegítés, bemelegítés hiánya, ízületgyilkos bemelegítés, rossz gyakorlat kivitelezés és folytathatnám reggelig.


Persze senki sem azért megy le, hogy oktassa az edzőtársát, meg ezekről süt az unszimpátia, így felesleges lenne segíteni nekik, ők jobban tudják.


Lehet ahova ti jártok nincs ennyi bénázó, de ti hogy bírjátok ki nevetés vagy beszólás nélkül (én köhögéssel leplezem a nevetést)?



2019. jún. 23. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Őszintén szólva az ilyeneket én sem értem. Ha valaki egyszer lemegy az edzőterembe kifizeti a napijegyet/bérletet akkor előtte illene utánanéznie a dolgoknak, hogy legalább legyen értelme az egésznek.
2019. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Én elfordulok olyankor. Van pár kamera a teremben, el kéne kérni a felveteleket, lenne nézni való :D
2019. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%

En bizony oda szoktam menni ha valaki akkora béna...


Altalaban full ideg leszek igy jobban jar mindenki ha helyesen csinalja...


Azert nehogymar vki fekvenyomasnal a vallait is felnyomja.... Multkor gyereket lekaptam tiz kormerol.vissza sem mert szolni

2019. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egy bekokszolt C-típusú férfinak szerinted van hozzá esze, hogy ne úgy melegítsen be, hogy az ízületeit ne tegye egy életre tönkre?

Vagy ne 50+ kilóva melegítse be a bicepszét úgy, hogy rángatja az egész testét?

Ha egy profi mondana neki bármit azt se fogadná meg annyira buta :D

2019. jún. 23. 22:41
 5/20 Mono11 válasza:
86%
Szerintem a helyett hogy nèzed mit csinàlnak az edző tàrsaid a magad dolgàval kellene tőrődnőd.
2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetően mindenki úgy edz ahogy akar. Én több ével gyakorlattal is köszönettel veszem ha nálam jobban hozzá értő kijavít. Mindig van hova,és van kitől tanulni. Én azokon szoktam röhögni akik személyi edzőknek adják ki magukat és látványosan sz.rul "oktatják" a gyakorlatokat a látványosan újonc osztálytársaiknak
2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy én nem nézem le és nem nevetem ki a kezdőket, hiszen én is voltam az. Gondolom, te se úgy születtél, hogy rögtön mindenhez értettél. Akinek szüksége van rá, annak normálisan, emberi hangnemben teszek javaslatot, hogy mit hogyan kellene csinálnia, és amennyiben erre nem vevő, ráhagyom, hadd csináljon, amit akar. De kinevetni meg beszólogatni eszembe se jutna, ezt elég primitív dolognak tartom.
2019. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5-ös,a pihenő időben lehetetlen nem észrevenni a bénázást, mert ugye szerintem elég soka, köztük én is, nyitva tartjuk a szemünket és nem a plafont bámuljuk permanens.
2019. jún. 23. 23:03
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Kevesebb kritika kifelé, több alázat, kritika befelé.


"Soha nem magunk felett ítélkezünk, ami kötelességünk volna, hanem egymás felett, amihez nincs jogunk."

2019. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Hogy bírom ki? Nem törődöm velük. Nem az én dolgom, hogy kijavítsam a hibáikat. Különben sem illik a másikat figyelni edzőteremben, de ezek szerint az illemet csak én veszem ennyire komolyan (néha rátéved a tekintet egy-egy emberre, nem erről van szó, de nem kezdem el stírölni, hogy basszus, mennyire bénán csinálja).
2019. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!